Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magamra maradtam? Nagyszülőt...

Magamra maradtam? Nagyszülőt ápoltam aki meghalt 3 hónapja. Családdal nem vagyok jóban. Én voltam vele mindig.. Most egyedül érzem magam. Rokonoknál annyi volt a köszönöm hogy kaptam egy puszik és azt hogy kösz hogy vele voltál. többi lent.

Figyelt kérdés
Azóta nem hívtak. Teljesen elhagytam magam. Nem tudok koncentrálni, elmennek a napjaim avval hogy csak vagyok. Nagyon sokat eszem. Nem tudom mihez kezdjek. Nem érzem jól magam.
2021. dec. 11. 10:25
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem inkább arra kellene nógatni a Kérdezőt, aki pszichiáter (nem pszichológus!) által kezelt beteg,...

"Arra is nehéz rászánnom magam, hogy írjak a pszichiáternek, aki néhányhete nem is hallott rólam semmit."


...hogy keresse fel a pszichiáterét! Vagy ha vele nem elégedett, akkor keressen másikat!

Láthatóan súlyos mentális gond van vele, amire itt lehet mondogatni közhelyeket, de ez nem az az eset, amin segítene.

2021. dec. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
0%
#31 Te miről beszélsz? Kit "csesztem le"? Senkit. Amúgy egyetlen hozzászólást írtam.
2021. dec. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
79%

#33

Most magyarázzam el, rágjam a szádba, hogy mire gondoltam, amikor világosan leírtam?

De akkor leírom még egyszer, emésztgesd!:

"Én nem tudom, hogy te melyik vagy, de ha a 22-es, akkor tanuld meg, hogy aki a válaszát a többi válaszadó lecseszésével kezdi,...stb"


Ha NEM a 22-es vagy, akkor nyilván ez NEM vonatkozik rád, csak simán lepontoztak, ahogy te is engem ész nélkül!

2021. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
34%

"Én nem tudom, hogy te melyik vagy, de ha a 22-es, akkor tanuld meg, hogy aki a válaszát a többi válaszadó lecseszésével kezdi, az ne számítson magas pontszámra!"


Na hello okoska, én vagyok a 21-es (22-es a kérdező, te észkombájn). Én magasról tojok arra, hogy kit csesztem le, meg a szánalmas kis pontszámaitokra, ugyanis itt szégyellnivalója annak van, aki nekiesik egy elkeseredett 24 éves gyereknek, mikor az a földön van perpill és pár jó szóra, támogatásra lenne szüksége, amit senkitől nem kap meg az életében. Ha szerinted az lecseszés, hogy "nem kéne úgy nekiesni a kérdezőnek", akkor az idegrendszered és a tűrőképességed eléggé padlón lehet, csak akkor ne egy fiatalra támadj rá, hanem előbb menj el te egy pszichiáterhez. Lehet, hogy te egésznap a gyakorikerdeseken ülsz és hülyébbnél hülyébb kérdésekhez böfögsz oda semmittevésedben, de vannak, akik VALÓDI segítségkérésre és segítőszándékkal használják az oldalt.

2021. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
16%

#34

Na jó, én feladom, mert egyre kreténebbek a reakciók.

Amikor a válaszom született, akkor még 22-es voltál te észlény, csak azóta töröltek valakit!

A többi hablaty amit idehánytál nem érdekel, mert NEM ERRE válaszoltam, hanem arra, hogy valakit miért pontoznak le!

Végeztem ezzel a felesleges, szófosó provokációddal!

2021. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
21%

35 vagyok

Csak még annyit, hogyha valaki hülye, akkor nagyon hülye, mert én speciel felpontoztalak!

2021. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
24%
"...24 éves gyerek..." Ez jó!:D
2021. dec. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:
Magamra maradtam igen pont
2021. dec. 13. 19:57
 39/44 anonim ***** válasza:
100%
Igen, magadra maradtál. De ettől még nem áll meg a világ. Sőt, ennek is vannak elonyei: semmi nem kotelezo, senkire nem kell tekintettel lenni, mindent megtehetsz, amit akarsz. Nem mondom, hogy ez egy kívánatos állapot dd neked most ez jutott. Kezdd újra az életed úgy, ahogyan neked jó. Szerezz barátokat, párt, olyan embereket akikkel fontosak vagytok egymásnak. Vagy olyan célt, tevekenyseget, ami örömet okoz neked. És vedd fel a kapcsatot a pszichiatereddel!
2021. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem a rokonokból áll a világ meg az élet!

Fiatal vagy, keress barátokat! Legyenek saját baráti kapcsolataid és akár beléphetnél valami sportklubba, vagy hasonló..

Koncentrálj arra, hogy majd legyen saját családod, társad, gyereked!Persze csak ha szeretnéd.

Meghalni, azt semmiképp ne akarj!

2021. dec. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!