Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők,vagy a férfiak fogadják...

A nők,vagy a férfiak fogadják el könnyebben a párjuk gyerekét?

Figyelt kérdés
Nyilván más,ha vele él,mintha két hetente elhozza két napra.Milyenek ilyenkor a karácsonyok,szilveszterek,mennyire jelent ez nagy változást a gyermektelen félnek?

2021. dec. 11. 19:20
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim válasza:
51%
Én nem fogadom el, ne gyerekzzen körülöttem, de főleg a közvetlen közelemben senki. Akinek ez nem tetszik az húzhatja a száciját felőlem.
2021. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
52%
A nők ocsmányabbak ilyen téren. Tapasztalat
2021. dec. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
91%

A két helyzet más. Még manapság is többségében az anyánál van elhelyezve a gyerek. Tehát átlagosan az van, hogy a gyerekes nőnél a gyerek állandó, a gyerekes férfinál meg változó.


Nekem könnyebb bárkit megszokni, ha mindig ott van, mintha csak "vendégként" megjelenik bizonyos időkre. De mindenki más.

2021. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd 33-a,hogy a nők miért ocsmányabbak ilyen téren?Azért sokan főznek gondolom a párjukra,és annak a gyerekére stb.
2021. dec. 11. 23:36
 35/53 anonim ***** válasza:
51%
A nők.
2021. dec. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
90%

Ez tényleg baromi egyénfüggő, nem lehet általánosítani. Nőből vagyok, gyerekkel(elváltam). Gyerekes pasim volt a válásom után 6 évig. Nem szeretném ha félreértenétek,(még véletlenül sem magamat akarom magasztalni) de én voltam aki az apa-fia kapcsolatot "erőltette"-erősítette. A fia a "válásunk" után 10 évvel is ír nekem ünnepekor. Nagyon szerettük-szeretjük egymást. Az apja viszont a lányomat sajátjaként szerette. De férjhez mentem azóta és a férjem (neki nincs saját gyereke:) ) a lányomat is sajátjaként kezeli-szereti. Mindent megtenne érte.

Szóval kérdező: nincs olyan, hogy a nők vagy a férfiak fogadják el könnyebben a párjuk gyermekét. Teljes mértékben egyénfüggő.

2021. dec. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
Szerintem a nők sok mindent nem mutatnak ki,sokan csak megjátsszák magukat véleményem szerint.A férfiak legalább,ha nem kedvelik kimutatják.
2021. dec. 12. 01:12
 38/53 anonim ***** válasza:
76%

37

Szegény lánynak nem lehet könnyű, hogy pár évente új apukája van.

2021. dec. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:
Miért szegény a lány.Örülhet inkább az anyja,hogy elfogadták a mostohái.
2021. dec. 12. 09:59
 40/53 anonim ***** válasza:
46%

"Nekem könnyebb bárkit megszokni, ha mindig ott van, mintha csak "vendégként" megjelenik bizonyos időkre. De mindenki más."


34-es, ez elméletben így igaz, és én is ebben bíztam. Özvegy férfihez mentem, de még két olyan szemét kölyköt, mint akik neki voltak, nem hordott hátán a föld. Két év után váltunk, pedig imádtuk egymást, kémia is megvolt, de nekem nem fért bele, és ez lakva derült ki.

2021. dec. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!