Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elköltözzek?

Mit csináljak? Elköltözzek?

Figyelt kérdés

A párom kapott egy házat a szüleitől ahol most élünk a gyermekünkkel. Utálok itt élni, depressziós vagyok, nincs a környéken semmi, rokonaim, barátaim nem itt élnek, jogosítványom sincs még, hogy akárhova el tudjak menni. Ha hirtelen kellene valami a boltból vagy stb. nem tudok elmenni megvenni. Mondtam neki, hogy akkor busszal elmegyek megveszem ami kell stb. erről viszont hallani sem akart. Ezt már többször mondtam a páromnak, hogy nem szeretek itt lakni költözzünk el stb. Ő azt mondta, hogy nem fog elköltözni.

Észrevettem magamon, hogy már nem vagyok jó lelki állapotba, mint egy kisgyerek úgy bánik velem, nem érzem jól magam ebben a házban sem, sem ebben a városban, minden nap sírok, rossz a kedvem.

Mit tennétek a helyembe? Elköltöznétek? Vagy várnátok még hátha megszeretitek?



2021. dec. 16. 12:47
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
89%

10: Elolvastad a kérdés alatti részt? A kérdezőnek a férje megtiltja, hogy bárhova elmenjen. Ez nem normális semmilyen kapcsolatban sem.

De egyébként is miért kéne otthon ülni mindig? Mit fog látni az a gyerek? Hogy a házuk az egész világ, semmi mást nem lehet csinálni?

2021. dec. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 Savlekotő ***** válasza:
97%
A kapcsolatodban nem érzed jól magad, a másik helyen se lenne jobb vagy más,ha itt se enged még buszra ülni se felnőtt családanyaként szerinted ott megengedi? Rossz embernek szültél..Egyáltalán legalább a családtagjaiddal kommunikálhatsz,kimehetsz a kertbe? Nagyon rossz vége szokott ezeknek lenni.. És itt más is van ahol még buszra,boltba se enged valakit a börtön őr...
2021. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
98%

Mi az, hogy nem szállhatsz buszra...?????


Börtönben tart...?

2021. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
96%
Áhhh, a 12-es beelőzött egy perccel... :)
2021. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Költözéshez anyagi biztonság is kell.
2021. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
65%
"Elolvastad a kérdés alatti részt? A kérdezőnek a férje megtiltja, hogy bárhova elmenjen." Elolvastam: tiltani annak lehet aki annyira gyerek agyilag hogy hagyja. Nyilván nem most lett ilyen a hapsija.... de csak most zavarja mert nem tud barinőzni meg vásárolni.
2021. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
85%
Hová lett a kérdező???
2021. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
88%
A busz után eltiltották az internettől is:)
2021. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
46%
MOndjuk lehet nem ül minden pillanatban a gép / telefon előtt...
2021. dec. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
88%

19: lehetséges..

De amúgy meg a kamukérdések tuti szcenáriója, hogy bedob egy megosztó trollkérdést egy kérdező - majd eltűnik, és a háttérben röhög, hogy marakodnak a fórumozók...

2021. dec. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!