Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elköltözzek?

Mit csináljak? Elköltözzek?

Figyelt kérdés

A párom kapott egy házat a szüleitől ahol most élünk a gyermekünkkel. Utálok itt élni, depressziós vagyok, nincs a környéken semmi, rokonaim, barátaim nem itt élnek, jogosítványom sincs még, hogy akárhova el tudjak menni. Ha hirtelen kellene valami a boltból vagy stb. nem tudok elmenni megvenni. Mondtam neki, hogy akkor busszal elmegyek megveszem ami kell stb. erről viszont hallani sem akart. Ezt már többször mondtam a páromnak, hogy nem szeretek itt lakni költözzünk el stb. Ő azt mondta, hogy nem fog elköltözni.

Észrevettem magamon, hogy már nem vagyok jó lelki állapotba, mint egy kisgyerek úgy bánik velem, nem érzem jól magam ebben a házban sem, sem ebben a városban, minden nap sírok, rossz a kedvem.

Mit tennétek a helyembe? Elköltöznétek? Vagy várnátok még hátha megszeretitek?



2021. dec. 16. 12:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
92%
Ha én kiírok egy kérdést, tuti nem hagyom ott a fórumot pár percen belül...
2021. dec. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
95%

"akkor busszal elmegyek megveszem ami kell stb. erről viszont hallani sem akart"


Megtiltja, hogy buszra szállj? Milyen jogon??????

2021. dec. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
A kérdés sajnos nem kamu, a buszra szállást azért nem szeretné mert, hogy covid van és nem akarja, hogy a gyerekünk vagy én elkapjuk, mert ott sok ember van úgyis meg stb. Egyébként, van egy gyerekünk és ezért nem tudtam fent lenni itt minden percben.
2021. dec. 16. 13:48
 24/36 anonim ***** válasza:
94%
A "nem szeretné" és a "hallani sem akar róla" között azért elég nagy a különbség...
2021. dec. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Savlekotő ***** válasza:
97%
Nem szeretné,te meg félsz tőle és ki se mentek a házból a gyerekkel?
2021. dec. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
19%
A 16-os véleménye a nyerő. Olvasd el többször.
2021. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
90%

"mert, hogy covid van"


Ürügy, kifogás, hantázás, vetítés!


Feleségem és én is naponta járunk dolgozni. Feleségem mindig busszal, én kb. a munkanapok felében busszal, felében autóval.

Két gyerekünk van, óvodás és kisiskolás (még oltatlan).

Nem áll meg az élet attól, hogy covid van. Amúgy is buszon maszkban kell lenni, ami - akárki akármit mond - jelentősen csökkenti a fertőzésveszélyt.

És igen, nagy különbség, hogy férjed nem ért egyet azzal, hogy buszra szállj, vagy óriási patáliát csinál abból, ha el szeretnél menni busszal.

Tehát ilyen nincs, hogy NEM TUDSZ boltba menni. Ha pont valamire szükséged van, akkor elmész busszal a gyerekeddel együtt. Napi szinten úgyse fogtok menni.


Amúgy meg kisgyerekkel (esetleg kistestvérek is lesznek) kiköltöztök oda, ahol gyalog még egy boltba sem lehet eljutni? Óvoda, iskola, orvos, gyerekorvos, gyógyszertár elérhető távolságban van? Ezeket költözés előtt kell felmérni, mert különben jogsi és második autó nélkül úgy élsz ott kint, mint egy luxusbörtönben.

2021. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
91%

"a buszra szállást azért nem szeretné mert, hogy covid van és nem akarja, hogy a gyerekünk vagy én elkapjuk, mert ott sok ember van úgyis meg stb"


Aha, ő viszont eljár dolgozni meg gondolom még vásárolni is, tehát simán haza tudja vinni nektek a covidot, tehát ez az indok szerintem baromira nem áll meg a lábán.

2021. dec. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
69%

Megszerezném a jogsit!

Az önállóság része...

Tiszta gázos manapság már enélkül élni!

Még a gyereket se tudod kórházba vinni, ha a párod nincs otthon.



"Valakinek komolyan költözési ok hogy nincs barinő meg bolt a szomszédban? Na ne már..."


Sok más "gyanús jelenség" is van még itt a gyakorin.

2021. dec. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
41%

Hagyjuk már ezt a kovidot, párommal 4 napja majd meg döglünk a 38 fokos lázba, aztán így se tehetjük meg, hogy nem járunk dolgozni, (melóhelyen nincs fizetett szabi csak papíron meg pótember sincs)


A tüneteink szinte óráról órára azonosak, egyszerre megy fel a lázunk is. Egyszerre azonos napszakban van keserű íz a szánkban, egyszerre ver le minket a víz, és egyazon napszakban van hányingerünk is.


Párosával szedem az algopirint, kiváncsiságból tegnap szereztem egy tesztet a melóhelyemről (ingyen, fszom se fizet még ezért is).


Na láss csodát NEGATÍV lett. Akkor? Hol a kovid?

Mert ez max meghűlés, vagy rosszabb esetben is nátha.

2021. dec. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!