Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elköltözzek?

Mit csináljak? Elköltözzek?

Figyelt kérdés

A párom kapott egy házat a szüleitől ahol most élünk a gyermekünkkel. Utálok itt élni, depressziós vagyok, nincs a környéken semmi, rokonaim, barátaim nem itt élnek, jogosítványom sincs még, hogy akárhova el tudjak menni. Ha hirtelen kellene valami a boltból vagy stb. nem tudok elmenni megvenni. Mondtam neki, hogy akkor busszal elmegyek megveszem ami kell stb. erről viszont hallani sem akart. Ezt már többször mondtam a páromnak, hogy nem szeretek itt lakni költözzünk el stb. Ő azt mondta, hogy nem fog elköltözni.

Észrevettem magamon, hogy már nem vagyok jó lelki állapotba, mint egy kisgyerek úgy bánik velem, nem érzem jól magam ebben a házban sem, sem ebben a városban, minden nap sírok, rossz a kedvem.

Mit tennétek a helyembe? Elköltöznétek? Vagy várnátok még hátha megszeretitek?



2021. dec. 16. 12:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
96%
28: na igen, abszolút telitalálat!
2021. dec. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Itt veled és a kapcsolatoddal van a baj, nem a házzal.
2021. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
+1 arra, hogy megszerezném a jogsit, addig meg, akkor taxiznék, összeismerkednék a környéken olyanokkal, akiknek van autójuk.
2021. dec. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
89%

30as el kell keserítselek, a gyorsteszt nekünk is negatív lett, a PCR pozitív.


Kérdező, te meg menj vissza dolgozni, hogy tudj lépni

2021. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi de konkrétan valaki megakadályoz hogy felszálj buszra ? Ha nem akkor fogod magad és kimozdulsz én külföldön élünk és ha kell felszállok vonatra.azt be megyek a következő nagy városba mert mi is kis településen élünk .

Most kedden is volt elintézni valóm a városban és férjem nem ért rá,mondtam akkor be megyek vonattal és kész be mentem végeztem vissza jöttem ennyi úti fertőtlenítő folyadék van táskákra akasztva max van nálam.

2021. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
85%

Fogja vagy inkább, mint párja!

Még 20-30?

egyszer úgyis sok lesz!

2021. dec. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!