Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod a sógornő...

Milyen a kapcsolatod a sógornőddel/sógoroddal?

Figyelt kérdés
Nekem két sógornőm van, az egyik a bátyám felesége, vele jóban vagyunk. Nem mondanám, hogy legjobb barátnők vagyunk, de szoktunk közös programokat csinálni, ha találkozunk mindig jókat beszélgetünk. A férjem húgával viszont valamiért még egy normálisnak mondható kapcsolatot se sikerült kialakítanom 6 év alatt, pedig ő még egyidős is velem. Eleinte csak ridegen viselkedett és amikor csak lehetősége volt rá kiemelte, hogy én csak a "jelenlegi" barátnője vagyok a testvérének. Később kicsit enyhült irányomba, bár kedves sosem volt velem. Aztán az eljegyzésünk után megint kifejezetten gonoszkodó volt, de úgy semmi durva konfliktusunk nem volt soha. Az esküvőnknél már segítőkész is volt és kezdtem reménykedni, hogy talán megtörik a jég és normális lesz a kapcsolatunk. Ez nem így történt, azóta is, ha teheti levegőnek néz. A férjem is furcsálja, hogy ennyire nem kedvel, mert vele meg abszolút jóban van és sokat keresi is a társaságát. Nekem elég rosszul esik, hogy pl.mikor át akar jönni hozzánk mindig megkérdezi én mikor nem leszek itthon, merthogy akkor jön szivesebben. Nem igazán próbálja titkolni, hogy nem vagyok a szivecsücske. Szerencsére a család többi tagja (tudtommal) kedvel, a húgát pedig próbálom elfogadni, hogy vele már jobb nem lesz a kapcsolat és csak reménykedhetek, hogy azért rosszabb sem. Ti milyen kapcsolatban vagytok a testvéretek párjával, illetve a párotok testvérével?
2022. jan. 21. 21:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
79%
Semleges, mint egy szomszéddal kb. Mondjuk a családunk se az a nagy összejárós, hónapokat elvagyunk egymás nélkül vígan, és akkor is csak órákra találkozunk pofavizitre. Férjed helyében viszont én leállítanám a csajt... Oké, hogy nem kell mindenkit kedvelni, de ez a sunyi áskálódás ritka szánalmas.
2022. jan. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk fura lett,az elején a sógorom és felesége kedvesnek tűnt, aztán terhes lett a sógor neje és gonosz lett,pl.azt hitte meddő vagyok( pedig direkt nem akartam) és ennek tudatában ott hencegett,hogy ő bezzeg 2 hét alatt összehozta. Mindig volt vmi kellemetlen megjegyzésük ami nem volt nyilvánvaló sértés ezért bisszavágni sem tudtam pl. Nem fotóz le mert nem vagyok fotogén( ergo ronda vagyok). Most gyereket szültem, azt hittem azok a fajták lesznek akik mindig rákontráznak a gyerekre hogy bezzeg az övé ezt meg azt előbb csinálta .Helyette azóta tök kedvesek velem, szerintem úgy vannak vele hogy " háh most már te is tudod milyen gyereket nevelni,olyan szar mint Nekünk ". Mindenesetre nekem ez furcsább mint a folytonos bántás.
2022. jan. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
30%
Szornyu, elviselhetetlen narcisztikus harpia a sogornom
2022. jan. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Semleges.
2022. jan. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
93%
Semmilyen. Megszakítottuk a kapcsolatot, mert egy hazug kavarógép, rengeteget ártott a férjemnek már.
2022. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
91%
Sógorom egy alkoholista fasz, a tesóm válófélben van tőle. Ezek után gondolom nem meglepetés hogy szar a viszonyunk.
2022. jan. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
39%

Nem is ismerem őket. Soha nem láttam őket. Valamelyik kölyküknek ballagása volt, oda kényszerítettek volna hogy menjek... Minek mennék egy vadidegen ballagására? Új munkahelyem volt ráadásul, pont nem egy idegenre fogom pazarolni a szabadnapom. A páromon/anyján keresztül üzengettek, mi még csak beszélni se beszéltünk. Megmondtam, hogy ha előtte találkozunk, bemutatkoznak akkor talán... Hát nem. Majd a ballagáson láthatom őket. Nem érnek rá velem foglalkozni.

Mintha valami A-listás celebek lennének akik nem vegyülnek a csőcselékkel 🤔

Addig hívogatott a párom anyja a ballagás miatt (sírt, hisztizett, szidott, zsarolt, próbált manipulálni) hogy végül elküldtem mindegyiket a jó k anyjába. Felhivattak telefonon a kölykükkel, hogy ők meeeeennnyire szeretnek, egy csaláád vagyunk meg ilyenek.. Nem bírtam ki röhögés nélkül. Milyen család, még képen se láttam őket. Azt se tudom ki a g3cik egyáltalán. Szépen kiosztottam, ha tovább zaklatnak elmegyek de megtépem mindegyiket. Kiverem az összes fogát neki is. A számom meg gyorsan törölje.

Azóta (3 éve) nem is hallottam az egész csapatról.

2022. jan. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
95%
Messze lakik parom csaladja, es csak az egyik feltestveret ismerem, evente 1x vagy 2x latjuk oket szoval semleges.
2022. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
91%
Rossz, szerintem nem normális a sógornőm. Mindent is jobban tud, toxikus, egymás háta mögött savazva próbálja összeugrasztani a család tagokat, mindenkit irányítani próbál. Feljelentgetős. Minket még nem, de lételeme, hogy panaszokat, beadványokt, feljelentéseket ír, mindenkivel összeveszik. A tesóm a gyerekek miatt nem meri elhagyni, így most a nő a gyerekek láthatásával zsarolja az egész rokonságot.
2022. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy sógornőm van, férjem húga. Semmi kapcsolatunk nincs, kb. 15 éve nem is láttam, nem is hiányzik, kölcsönös a dolog. Nem utáljuk egymást, csak két külön világ, nem keressük a kapcsolatot egymással. Férjemmel karácsonykor egy sms-t váltanak, és ennyi a kapcsolattartás.
2022. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!