Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nehéz elfogadnia tesómna...

Miért nehéz elfogadnia tesómnak / a családnak, hogy a csajt akit hazahord én baromira nem bírom és nem szimpatikus? Másnál is volt már ilyen szituáció?

Figyelt kérdés

Azon túl, hogy szereti az "ajándékokat" ami persze nem az én dolgom még elvárni tesóm, hogy én vigyem csak úgy szívességből haza, ha éppen beb.snak és ő már nem tud vezetni.


Azon túl sok olyat tett már ami miatt egy - egy dobása oda lett nálam. Szerintem tisztességben kellene tartani, hogy nem csípom és nem a nyakamra erőltetni pl. a fuvarokkal.


2022. jan. 25. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Pl mondd meg neki, hogy nem hurcolod haza a részeg barátnőjét, mert semmi közöd hozzá. Nem a te felelősséged.
2022. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

☑️ Van taxi is, vagy hivatásos sofőr, akik pont az ilyen beba**os embereket furikázzák haza :)

☑️ Vagy isznak vagy vezetnek.

☑️ Ez az ő döntésük. a Következményét nekik kellene viselniük.

☑️ NEM NEKED !

☑️ MONDJ NEM-et TE ! Ha ők nem tudnak a PIÁRA NEM-et mondani !

☑️ ENNYI ...

2022. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Kortyolj te is bele valami piába. Problem solved.
2022. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Múltkor itt volt a biciklije, de haza már nem sikerült azzal mennie. Meg persze tesóm viszi, ha mell ha nem. Teljesen leszoktatta arról, hogy milyen önerőből közlekedni. Amikor meg mondom na fizessen érte még besértődik.


Én nem szoktam amúgy inni ezért is gondolja, hogy jó opció vagy éjjel meg este nekik.

2022. jan. 25. 21:19
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer vedd fel mintha molyos lennél Majd ha leszop a pitsha. Utanna nem kellesz majd nekik.
2022. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell beleszolni, ha öt választotta öt választotta.
2022. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Molyos lenne? Az mit jelent 5-ös?
2022. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem szólok bele csak hagyjon engem békén. A négy fal között azt csinál vele amit akar, de feleljen is érte.
2022. jan. 25. 21:37
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mintha ivott volna.
2022. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Ezek a te döntéseid !

Nem tudsz NEM-et mondani ?

2022. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!