Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nehéz elfogadnia tesómna...

Miért nehéz elfogadnia tesómnak / a családnak, hogy a csajt akit hazahord én baromira nem bírom és nem szimpatikus? Másnál is volt már ilyen szituáció?

Figyelt kérdés

Azon túl, hogy szereti az "ajándékokat" ami persze nem az én dolgom még elvárni tesóm, hogy én vigyem csak úgy szívességből haza, ha éppen beb.snak és ő már nem tud vezetni.


Azon túl sok olyat tett már ami miatt egy - egy dobása oda lett nálam. Szerintem tisztességben kellene tartani, hogy nem csípom és nem a nyakamra erőltetni pl. a fuvarokkal.


2022. jan. 25. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%

✅ A #3.-as nak totál igaza van !

✅ És lepontozzák :D

✅ Nyiss fel egy doboz BORSODIT ! Mikor látod, hogy éjfélkor csörög a teló - és a bátyád az, és tudod hogy bulizni mentek el ;)

✅ 2 ilyen esett után már érteni fogja a szitut ;)

2022. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

11.

Én sem értem miért húzták így le a válaszom, pedig a legkézenfekvőbb megoldás.

Elég egy korty. Egy-két alkalom után leszoknak róla.

2022. jan. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

3. Vagyok újra.

Lehet azt hiszik a problem solved valami drog?

2022. jan. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én senkit sem pontoztam le, csak azt aki beszólt az előző oldal alján. :)
2022. jan. 26. 00:08
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
Tanulj meg nemet mondani. Ha nem ugrasz a csaj minden kívánságára, hamar le fog róla szokni, hogy szívességet kérjen tőled.
2022. jan. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező nekem is úgy tűnik. Hogy pont te vagy az aki teljesíti a kívánságait. Ne tedd. Ha isznak üljenek taxiba. Ezt neked kell megoldani mert más nem fogja helyetted. Mondj nemet.


13. Menőnek hiszed magad ezzel a problem solved dumával. Ez egy magyar oldal, van szép nyelvünk is. Írd magyarul. Más is beszél idegen nyelvet. Fogadjunk ha valaki kínaiul, franciául oroszul vagy arabul kezdene ide írogatni akkor csak pislognál és lepontoznál. És jogosan tennéd mert nem ide való lenne.

2022. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
34%

16. Na, most aztán jól megmondtad.

Nagyon okos vagy.

Humor, irónia nem az erősséged mi?

Oktasd ki anyád!

2022. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!