Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvő családdal?

Esküvő családdal?

Figyelt kérdés

Párom szereti a családomat, a családom is őt. Én is közel állok a családomhoz, jó a kapcsolatunk.

Viszont az ő családjával borzasztó a kapcsolatom. Az anyja annyit áskálódott, támadott, hogy már a testvérei is elkezdtek hasonlóan viselkedni velem, pedig elég sokáig jóban voltunk. Nem fejteném ki, a vége az lett, hogy egyáltalán nem tartom a kapcsolatot a családjával. Párom szokott haza látogatni egyedül, ha én látogatom a családom, mindig örönmel csatlakozik, jól érzi magát.


Már jó ideje együtt vagyunk, egy két éven belül tervezzük az esküvőt.

Volt valakinél hasonló felállás? Egyik család szerette a párotokat, vagy az ő családja a tiéteket, a másik viszont kifejezetten ellenséges volt hosszú időn át, ami eldurvult?

Amikor legutóbb beszéltünk erről, párom azt mondta, akkor két tanús, ha az ő családja nem jöhet.

És nem is szeretném ott látni őket, nagyon sok keserű évet köszönhetek nekik, és fellélegeztem, amikor vettem a bátorságot és megszakítottam a kapcsolatot.

De az én családom egyrészt, mindig is rendes, kedves a volt a párommal, az elejétől kezdve komolyan vették a kapcsolatunkat, jó ideje teljesen csalázataként kezelik, már tőlem függetlenül is. Másrészt nekem is szoros a kapcsolatom velük. Nemrég meghalt pár közeli rokonom, akiket nagyon szerettem. Az is elszomorít, hogy ők már nem lehetnek ott, nem ismerhetik majd a gyerekeimet. Nemhogy a saját szüleim és a testvérem ne legyen ott..

Ők nem tettek semmit, hogy ki legyenek zárva.

Közben meg érzem a párom szomorúságát, hogy csak az én családommal ünnepelni..

Persze bárki véleményét várom, de arra vagyok a legkíváncsibb, aki ilyen helyzetben volt, hogyan oldották meg.

Minden kérdésre válaszolok, ha több infó kell.


Ha az én családom csinált volna ezt a párommal, az ő családja meg sajátjaként szeret, nekem nem lenne kérdés, hogy csak az övével ünnepeljünk.



2022. jan. 28. 19:48
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
69%
30, velünk ellentétben a vőlegény a teljes történetet ismeri.
2022. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
29%

30

Tényleg? Akkor meg ha nem a kérdezőnek van igaza, hanem a vőlegénynek, meg a csaádjának, a férfi miért van még a kérdezővel? :) Akkor meg neki kellene szakítania.

Ígyis úgyis f*s ez a kapcsolat úgy ahogy van, nem kellene esküvő sem!

2022. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
26%
*31
2022. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
31# Miért gondolod, hogy nem ez a teljes történet? Minek írnám ki ide a féligazságot? Mit nyernék vele? Nem valami családi perpatvar áldozata versenyt szeretnék megnyerni, hogy ferdítenem kelljen.
2022. jan. 29. 17:08
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez volt szinte a helyzet, akár én is írhattam volna.

Kis elegáns, de családias, meghitt esküvőt akartunk, kb. 26 fővel. Vőlegényem családjából csak az anyukája jött el, rajta kívül senki. Előre mondták is, szóval így 18 fős lett, nem jött egyik lánytestvére sem a párjával, nem jött a nagymama, nem jött az anyuka húga a férjével. Hát ez volt, az apja volt a fő szarkavaró, azóta is nulla kapcsolat, csak anyósomat sajnálom, őt szeretjük, látogatjuk egyedül.

2022. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
11%

Két év múlva lesz az esküvő és most rugózunk rajta?

Addig még annyi minden történhet...

2022. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
8%
Undorító felfogásod van. Én sem viselnelek el. Es a kérdésre válaszolva párodnak van igaza. Vagy 2 tanus vagy lagzi az ő családjaval is.
2022. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
93%
Engem is sokat baszogatott a férjem családja, amíg nem zártuk ki egy részüket az éltünkből, úgyhogy megértelek téged is Kérdező. Ugyanakkor amíg a barátod azt nem mondja, hogy elege van ezekből a dolgokból és Ő nem szakítja meg velük a kapcsolatot, addig Te ilyet nem kérhetsz tőle, hogy ne legyenek ott az esküvőjén. Ha neked ilyen fontos, hogy ne lehessenek ott fogadd el szépen, hogy a Te családod sem lehet ott. A leírtak alapján a barátod szereti és ragaszkodik a családjához, szóval olyan szörnyű emberek nem lehetnek.
2022. jan. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kerek a történet. Nem azt írom, hogy a te részedről nem kerek, de mi a fene történt, hogy ennyire megromott egy előtte jó viszony az ő részükről? Ez nem csak egy ember, akiről beszélünk, hanem valami olyasmit csináltatok, ami az egész családnak böki a csőrét.


Ha egy ember lenne, akkor az lehetne valami pszichés probléma, ami kattant, de itt vagy 3-4 ember viselkedik látszólag indokolatlanul. Nem hazudott az ex még valamit rólad, amit ezek elhittek?

2022. jan. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
83%

Vagy kéttanús, vagy mindenki megy.


Herótom van párom piás apjától és az én apám hülye választottjától, de ez van.

Esküvőn vagy ők is ott lesznek, és reméljük hgy nem cs.szik az a hülyeségeikkel az egészet, vagy elmegyünk az anyakönyvvezetőhöz kettesben (plsuz tanúk)

2022. jan. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!