Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvő családdal?

Esküvő családdal?

Figyelt kérdés

Párom szereti a családomat, a családom is őt. Én is közel állok a családomhoz, jó a kapcsolatunk.

Viszont az ő családjával borzasztó a kapcsolatom. Az anyja annyit áskálódott, támadott, hogy már a testvérei is elkezdtek hasonlóan viselkedni velem, pedig elég sokáig jóban voltunk. Nem fejteném ki, a vége az lett, hogy egyáltalán nem tartom a kapcsolatot a családjával. Párom szokott haza látogatni egyedül, ha én látogatom a családom, mindig örönmel csatlakozik, jól érzi magát.


Már jó ideje együtt vagyunk, egy két éven belül tervezzük az esküvőt.

Volt valakinél hasonló felállás? Egyik család szerette a párotokat, vagy az ő családja a tiéteket, a másik viszont kifejezetten ellenséges volt hosszú időn át, ami eldurvult?

Amikor legutóbb beszéltünk erről, párom azt mondta, akkor két tanús, ha az ő családja nem jöhet.

És nem is szeretném ott látni őket, nagyon sok keserű évet köszönhetek nekik, és fellélegeztem, amikor vettem a bátorságot és megszakítottam a kapcsolatot.

De az én családom egyrészt, mindig is rendes, kedves a volt a párommal, az elejétől kezdve komolyan vették a kapcsolatunkat, jó ideje teljesen csalázataként kezelik, már tőlem függetlenül is. Másrészt nekem is szoros a kapcsolatom velük. Nemrég meghalt pár közeli rokonom, akiket nagyon szerettem. Az is elszomorít, hogy ők már nem lehetnek ott, nem ismerhetik majd a gyerekeimet. Nemhogy a saját szüleim és a testvérem ne legyen ott..

Ők nem tettek semmit, hogy ki legyenek zárva.

Közben meg érzem a párom szomorúságát, hogy csak az én családommal ünnepelni..

Persze bárki véleményét várom, de arra vagyok a legkíváncsibb, aki ilyen helyzetben volt, hogyan oldották meg.

Minden kérdésre válaszolok, ha több infó kell.


Ha az én családom csinált volna ezt a párommal, az ő családja meg sajátjaként szeret, nekem nem lenne kérdés, hogy csak az övével ünnepeljünk.



2022. jan. 28. 19:48
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
81%
En varnek azzal az eskuvovel. A pasas csaladjaval pedig no contact. Ha 2 ev alatt nem valtozik a felfogasa, akkor vele is. Mert igy, ebbol, jo nem fog kisulni, soha. Ezek a figurak nem valtoznak, mergezo karakterek.
2022. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!