Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mit tennétek, ha a...

Nők! Mit tennétek, ha a sógornőtök ellenségeskedne veletek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy mióta megházasodtál, a sógornőd ellenségesen viselkedik veled, talán azért, mert már nem ő az első az életében. Aztán valamiért ideiglenesen hozzátok költözne. Mindig is nagy hatással volt a testvérére, és megpróbálja ellened fordítani. Megpróbálnád finoman elsimítani az ellentéteket, vagy kipaterolnád a házatokból?

2022. febr. 20. 13:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

#10

Jó nagy papucs lehet a palid, ha te megmondhatod, hogy mit csinálhat és mit nem.

2022. febr. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%

8# ???

Mond meg, hogy rühellem, hogy itt vagy, leszarom, hogy bőgsz emiatt. Csak megtűrlek, ezért húzzál bőrt az első fogaidra, kotródjál be a szobádba, legközelebb akkor vegyem észre, hogy itt vagy amikor költözöl kifelé bőröndökkel.

Én ezt mondanám, de én romantikus vagyok, béketűrő is, csak bohócnak vagyok már öreg. Tehát a saját otthonomban szívességből vendégül látott embernek illik eszerint viselkedni. :D

2022. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
5%
12-es: nem a barátjára vonatkozik a tiltás, hanem annak a testvérére!
2022. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
28%
Én akkor se engednék ideköltözni senkit, ha a világ legcukibb emberéről lenne szó. Nem Southfork Ranchen élünk, hanem egy 2 szobás lakásban, bár én az előzőbe se engednék be senkit. Oldja meg, ha problémája van, jó hogy nem már az összes csövest befogadjuk.
2022. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
8%
13# mi van? ki mondta, hogy a barátra vonatkozik? világos, hogy a sógornő nem tudja hol a helye.
2022. febr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%
Odaköltözni nem kell engedni.
2022. febr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%
Aztán valamiért ideiglenesen hozzátok költözne - nem költözne ideiglenesen hozzánk senki, innentől kezdve nincs miről beszélni.
2022. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
Kipaterolnám, hiszen az én házamban velem ne ellenségeskedjen senki, ha hülye vagyok, még azt is diplomatikusan kezelje, ha ott akar lakni. Viszont hosszú távon valószínűleg te leszel kipaterolva az ő életükből.
2022. okt. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!