Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi (volt) az a családodra...

Mi (volt) az a családodra jellemző dolog, amire gyermekkorban azt hitted, hogy normális, aztán később kiderült, hogy nem az, hogy máshol nem úgy van?

Figyelt kérdés

2022. febr. 24. 17:22
 91/144 A kérdező kommentje:

89-es

Pedig pontosan ez van. Gyerekkorban azt gondolja az ember, hogy az a normális, amit az elsődleges környezetében lát, ez pedig a család.

2022. febr. 25. 20:26
 92/144 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjátok rá.


89-es az összes kérdésnél ezt csinálja, vagy beleköt a dolgokba, vagy pont ő válaszol direkt kérdéstől független választ.

2022. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/144 anonim ***** válasza:
100%
Ha vendégségbe meggyek semit se illik elfogadni. Volt is párszor kellemetlenségem belőle.
2022. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/144 anonim ***** válasza:
100%

(A 86-os vagyok.)

Tulajdonképpen a 81-esnek igaza van, tényleg nem ezekről kellene szólnia a topiknak a kérdés szerint, de őszintén szólva - tényleg nem gonoszságból mondom, de - én örülök neki, hogy mindezeket megoszottátok velem/velünk, szinte "megnyugtató" olvasni, hogy nem csak az én családom volt ennyire defektes.

31 éves vagyok, és most olvasom/most esik le konkrétan életemben először, hogy ilyen dolgok, amikről Ti írtok, nem csak nálunk mentek...

2022. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/144 anonim ***** válasza:
100%

1)nem kell rendszeresen tisztálkodni/fogat mosni

2) lakás tisztántartása is hagy maga után kíváni valót

3);A házimunka nők feladata.

Most meg albiba lakok egy kedves baráttal aztán küzdök, hogy rendet tartsak magam után (nem veszek észre bizonyos dolgokat azt úgy marad)

4) vendégségbe nem kell semit vinni és nem is illik elfogadni. Vendéget nem kell "elhalmozni figyelmeségekkel" (megkínálni kajával itallal ilyenekre gondolok)


Szép kis örökség! Haragszok is érte!

2022. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/144 anonim ***** válasza:
11%

Túrázó, te meg jó lenne, ha tudomásul vennéd, hogy a Gyakori nem a te szomorú gyerekkorodról szól. Amit ebben a topikban összeírtál, abból már kijönne egy kisebb regény. Az ilyesmit szakemberrel kell megbeszélni, nem egy netes felületen.

Egyébként meg én írtam a 12 órás ebédes kommentet, szóval válaszoltam érdemben is. Bocsánat, hogy ez nekem nem volt traumatikus élmény, nekem a kérdésből nem az jött le, hogy itt a gyerekkori fájdalmakat kell kiírni magunkból.

2022. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/144 anonim ***** válasza:
100%

Én is válaszoltam érdemben, de engem egyáltalán nem zavar, hogy Túrázoo kiírta magából ezeket, sőt, én örülök, hogy megtette. Jól tette.

Ne vesszünk már össze egy ilyen jellegű topikban.

2022. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/144 anonim ***** válasza:
100%
#96 te amúgy hobbiból kötsz belém az összes létező válasz alatt?
2022. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/144 anonim ***** válasza:
94%
Hagyjátok ezt a három pipás idiótát. Minden kérdés alatt van egy ügyeletes hülye, aki szándékosan offol és kötekedik. Itt most ő vállalta el ezt a szerepet.
2022. febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/144 anonim ***** válasza:
7%
Attól, hogy egy halom sérült ember ide zúdítja a gyerekkori traumáit, nem én vagyok a hülye. Ez az oldal nem erre lett kitalálva.
2022. febr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!