Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi (volt) az a családodra...

Mi (volt) az a családodra jellemző dolog, amire gyermekkorban azt hitted, hogy normális, aztán később kiderült, hogy nem az, hogy máshol nem úgy van?

Figyelt kérdés

2022. febr. 24. 17:22
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/144 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon össze tartó család vagyunk, még a harmad unokatesóinkal is tartjuk a kapcsolatot, nagyszülők tesóival is heti szinten megy a beszélgetés. Nagynénéim olyanok mintha a második anyáim lennének, viszont amikor gimis voltam furcsa volt, hogy sok haver még az unoka tesóit sem ismeri, nekünk meg egymással testvéri a kapcsolat, és a gyerekeink is együtt játszanak, imádjuk egymás gyerekeit

Ma meg szinte senki senkivel nem beszél, itt is folyton ilyen család ellenes komikat olvasgatok

28/F

2022. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/144 anonim ***** válasza:
100%
141.: Valóban ritka manapság az ilyen, számomra is kvázi elképzelhetetlen... 😞
2022. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/144 anonim ***** válasza:
100%

141: hála Istennek, hogy a ti viszonyotok ilyen jó. De ilyennel szerintem élőben nem is találkoztam.


On: egykelányként anyagilag egy percig nem nélkülöztem kB egy percig sem, ha érdekelt valami, kifizették, pl angol órát, tánc órát, stb. Itt végeztem is a pozitívumokkal, mert anyám minden egyes gesztusát, még egy puszit is, kB 50x-esen vasalt be a pszichoterror 50 árnyalatával. Pl. ahol tudott, ott hordott el mindennek, hogy "még egy nyamvadt C2 nyelvvizsgával sem hálálom meg a nyelvórákra áldozott pénzt", vagy mert nem az ő nárcisz természetét örököltem el-kivizsgáltattam magamat, onnan mondom sziklaszilárdan, hogy

2022. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/144 anonim ***** válasza:
83%

Bocsi, csak hamar küldtem el.

*szikla szilárdan, hogy nem örököltem el


Az állandó hasonlítgatásokról nem is beszélve,hogy bezzeg az XY gyereke matekversenyt nyert, Te meg szégyen szemre diszkalkúliás vagy.

Na meg sose érhettem fel a maximalista kuzinomhoz, aki emellett szülőként pátyolgatja most is a saját anyjáékat. A felszín alatt meg ugyanolyan szardarab, mint a mutteromat... Erre fel az ajnározás.


És hol volt apám? Inkább nem konfrontálódott és mutteromat védte. Emiatt mindig is neheztelni fogok rá.


Summa summarum: megküzdött mutterom azért, hogy egy gyereke legyen, az is a halálát kívánja.

2022. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!