Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál a helyedben? 44...

Mit csinálnál a helyedben? 44 éves nő vagyok, 2 éves a gyerekem, megcsal, mást szeret a férjem, de nem akar elhagyni a gyerekünk miatt. Legalább is most ezt mondja. Ma jöttem rá.

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 10:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 A kérdező kommentje:
Helyemben
2022. márc. 6. 11:00
 2/65 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, hogy o nem akar elhagyni, de bennem lenne annyi tartas, hogy kibaxom.
2022. márc. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
91%
Így járt, már költözhet is.
2022. márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
97%

Nos!

Így szerintem nincs értelme folytatni! Ha megcsal nem szeret.

A volt feleségem megcsalt. Elköltözött a pasijához. 6 hónap múlva visszajött hozzám, mert nem működött. A gyerekek miatt adtam neki esélyt. Kár volt. Mert 3 hónap múlva a pasihoz költözött vissza.

2022. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
73%
Persze, hogy nem akar, míg mosod a gatyáját. Kié a ház? Amúgy mindegy, mert ha övé is, lakhatsz benne a gyerek 18 éves koráig. Ő meg mehet a csajához.
2022. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
91%
Hát nálam repülne mint a sólyommadár az égen....
2022. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
96%
Én 40 voltam, egy 4 évessel, mikor kiderült a férjem viszonya. Azonnal repült. Nem is maga a megcsalás miatt, hanem mert akkor már fél éve hazudott az arcomba minden nap szemrebbenés nélkül, és ezzel a tudattal nem tudtam volna tovább vele élni.
2022. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
7%
Próbáld meg rajtakapni őket az ágyban, és egyből hívd a rendőrséget, jelentsd fel a nőt a férjed megerőszakolásáért! Így távol tarthatod őket egymástól. Házasok vagytok, gyereketek van, ezért más nőnek nincs joga a férjeddel lenni!
2022. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

Ma jöttem rá, ő még nem tudja, hogy tudom.

Beszéltünk róla, hogy megromlott a kapcsolatunk, de nem említette, hogy van valakije...

A gyerekünk nagyon kötődik hozzá. Csak miatta hezitálok, hogy mi legyen.

A ház a férjemé, de nekem is van saját lakásom, nem a lakás vagy a megélhetés a kérdés.

2022. márc. 6. 11:19
 10/65 anonim ***** válasza:
93%
Nálam lőnének a bizalomnak, rá sem bírnék neki.
2022. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!