Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál a helyedben? 44...

Mit csinálnál a helyedben? 44 éves nő vagyok, 2 éves a gyerekem, megcsal, mást szeret a férjem, de nem akar elhagyni a gyerekünk miatt. Legalább is most ezt mondja. Ma jöttem rá.

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 10:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
85%
Költözzön el semmi jogod nincs kitenni a közös lakásból
2022. ápr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 A kérdező kommentje:

Ami történt: elköltözött 3 hétre, most még visszaköltözött. Május elejéig adunk magunknak időt, aztán megbeszéljük, hogyan legyen.

Jár közben pszichológushoz.

Párterápián egyszer voltunk.

Bennem nagy törés van és nem tudom, van-e értelme próbálkozni. Abban sem vagyok biztos, hogy befejezte a munkahelyi románcot, bár azt állítja.

2022. ápr. 12. 14:04
 63/65 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem költözz el a lakásodba, ne neki kelljen oda-vissza járogatni, mégiscsak az ő háza.

Aztán, ha annyira akar még téged, akkor próbáljon meg visszahódítani. Udvaroljon megint, hívjon randira, de élejetek külön továbbra is. Ha ott tartanál, hogy adsz neki egy újabb esélyt, akkor költözzetek össze megint.

2022. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
96%

Én ezen átmentem!

A volt feleségem elköltözött 6 hónapra aztán jött, hogy próbáljuk meg. Visszajött és 3 hónap múlva újra elköltözött a pasijához.

2022. ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
87%

Kutyából nem lessz szalonna

Az én párom az ex párjától csalva lett.

Aztán mikor az új élete nem úgy alakult vissza akart volna mindent csinálni.

Ami egyszer elromlott hagyni kell.

2022. ápr. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!