Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál a helyedben? 44...

Mit csinálnál a helyedben? 44 éves nő vagyok, 2 éves a gyerekem, megcsal, mást szeret a férjem, de nem akar elhagyni a gyerekünk miatt. Legalább is most ezt mondja. Ma jöttem rá.

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 10:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
75%
"...de nem akar elhagyni a gyerekünk miatt. Legalább is most ezt mondja" Ez itt, és ez: "Ma jöttem rá, ő még nem tudja, hogy tudom." erősen üti egymást.
2022. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
90%
Megcsalás nálam egyenlő a kapcsolat végével.Hozott egy döntést,viselje a következményeit.A gyerek nem kifogás,neki is rossz állandó stresszben felnőni.Ha szereti a gyereket, akkor tud ugyanúgy az apjaként részt venni az életében,anyagilag támogatni,kivenni a neveléséből,gondozásából a részét.Téged meg ha nem szeret, akkor minek életek együtt?
2022. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 A kérdező kommentje:

11-es, írtam, hogy beszéltünk már rá, hogy megromlott a kapcsolatunk, ekkor mondta, hogy ő nem akar elhagyni minket.

Tegnap elment egy kolléganőjével "kávézni". Ma belenéztem a telefonjába, hát nem csak kaveztak, és "szerelmem"-nek hívja a nőt.

2022. márc. 6. 11:34
 14/65 A kérdező kommentje:
Róla
2022. márc. 6. 11:35
 15/65 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor menjen szerelmével ahová akar!Nem is engedném magyarázkodni,annyit kérdeznék,hogy ő vagy én költözzek.A kolléganőm is megéri a pénzét azért.Gondolom tudja,hogy családos.Undorítóak az ilyen nők is.Persze a férjed a legundorítóbb a történetben.
2022. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:

Persze, hogy tudja. De azt nem tudom, a kapcsolatunkról mit mondott.

Én hülye meg kerestem a megoldást, mondtam, menjünk paarterápiára...

Legalább tudom, miért nem akart menni.

2022. márc. 6. 11:41
 17/65 anonim ***** válasza:
97%
Hát igen,ezért a férjed a legnagyobb gyökér,de normális nő nem megy bele addig kapcsolatba amég a másik el nem válik.Jobb,hogy tudod,add ki az útját.
2022. márc. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
5%

Kérdező, dobd ki még ma. Neked csak jobb lesz.


De azt ugye tudod hogy te se vagy semmi, az is undorító ha más telefonjában kutakodsz

2022. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 A kérdező kommentje:
18, soha nem néztem bele a telefonjába, a mai napig. 7 éve vagyunk együtt.De vállalom, ha ez azt jelenti, hogy undorító vagyok. Inkább, mint hogy tudatlanságban legyek.
2022. márc. 6. 12:02
 20/65 anonim ***** válasza:
93%
12.04-es, egy normális párkapcsolatban ezek a minimum elvárások, de nem elégségesek ahhoz, hogy együtt maradjon egy pár. Létezik olyan, hogy önbecsülés, tartás, egymás tisztelete, valahol itt kezdődik a párkapcsolat és ha ez nincs meg, túl sok értelme nincs az együttélésnek.
2022. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!