Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál a helyedben? 44...

Mit csinálnál a helyedben? 44 éves nő vagyok, 2 éves a gyerekem, megcsal, mást szeret a férjem, de nem akar elhagyni a gyerekünk miatt. Legalább is most ezt mondja. Ma jöttem rá.

Figyelt kérdés
2022. márc. 6. 10:58
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
6%
Kár volt elmondani neki. Most már mindegy.
2022. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
3%
Indulatból sosem kéne cselekedni. Legalább pár napot várhattál volna, míg átgondolod józanul is. Lehet, hogy akkor is így döntöttél volna, de lehet, hogy nem.
2022. márc. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli semmi, persze. :D De az a nő érdekli! Vagy ha hirtelen azt mondanák neki, hogy elviszik üdülni valahová, az hirtelen érdekelné.
2022. márc. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
91%

A kapcsolatnak a megcsalással van vége és a megcsaló felelőssége, nem pedig azzal, hogy elnézik-e neki a mocskosságát.



Nem értem az ilyen embereket. Ha fontos a kölyköd, tiszteled az anyját és lezárod vele a kapcsolatot tisztelettel, amíg még nem romlott meg köztetek a kapcsolat, hogy utána ott tudj lenni ellenségeskedés nélkül a gyerekednek, váltott felügyelettel akkor is, ha mindkettőtöknek van már párja. Ha egy hazug féreg vagy, aki a másik háta mögött sumákolva félrebasz és ezzel lelkileg porbadöngöli a társát, akkor mi a faszt csodálkozol, ha a párod minden alkalmat megragad arra, hogy az utolsó bőrt is lehúzza rólad és a gyereked látni se akarjon?


Nem értem a logikát. Egy békés és korrekt szakításból/válásból még lehet jó emberi kapcsolat a gyerek érdekében. Egy emberileg patkány viselkedés után nem.

2022. márc. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
92%
Költözzön az uj nöjéhez.
2022. márc. 7. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
90%
Amikor nálunk kiderült, kiraktam. Két gyerekünk van. Nagyon fájt, mert tényleg szerelemmel szerettem, de irdatlanul csalódtam, hogy hazudott. Sírt, ígérgetett. Kértem azért, akkor hagyja ott a nőt, járjunk párterápiára. Erre eltűnt egy fél évre. Aztán irogatott, hívogatott, hol erre hajlottam, hol arra... mert hol egész normális volt, hol "elmebeteg". Aztán véletlenül derült ki, hogy már összeköltöztek meg már egy éve is megvolt. Elváltam. Azóta is az én hibám szerinte, hogy szeretetlen vagyok, folyton bánt minden találkozásnál olyan bölcsességekkel, hogy milyen keresztény vagyok, hogy nem tudtam megbocsátani meg elvettem a gyerekeket (akiket bármikor láthat), meg a szüleimtől örökölt lakásom is "elvettem", amikor ő annyira szeret és a másik nő csak a lakótársa. És persze anyaként is minden rossz, amit csinálok. Bár már szinte megszoktam, és tudom, hogy le kellene peregjen, nagyon bántalmazó felém és irdatlan káros az egész a gyerekekre, akkor is ha sajnálom őt. Ja és neki is azzal indult, hogy szerintem "csak" depressziós, mert életközepi válsága van, s hiába kértem, váltson munkahelyet, éljen egészségesebben meg járjon pszichológushoz. Most két év után még mindig legszívesebben másik kontinensre költöznék előle egy-egy ilyen vita után.
2022. márc. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 A kérdező kommentje:

Nem indulatból cselekedtem, de nem viselem el a hazugságot magam körül. Amikor rájött, hogy tudom, egyből előállt ezzel a "megoldással", valószínűleg nem akkor találta ki.

Azt mondja, nem tudja, mit akar és időre van szüksége.

Nem akarok ellenségeskedést, nem akarom eltiltani a gyerekétől. De nem vagyok hajlandó hazugságban élni, még kevésbé én magam is hazudozni.

Ő (most) azt mondja, hogy elmegy pszichológushoz, egyértelmű, hogy szeretné, ha nyitva maradna az ajtó.

Viszont az biztos, hogy nem tudok benne megbízni többet. Az életem, a gyerekem élete nem átjáróház, hogy ma elmegyek egy kicsit valaki máshoz, aztán ha nem jó, holnap hazajövök.

2022. márc. 7. 06:15
 48/65 anonim ***** válasza:
79%

Hát ez az, szakítasz vele, és a lakásodba küldöd??:) Mééért?:)

Mondjuk max. 1 hónapra, és azalatt oldja meg a saját lakhatását.

2022. márc. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező! Miért borítottál mindent, miért nem a 8. és 31. válasz szerint cselekedtél?
2022. márc. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
93%
51: Elmondta, hogy derogál neki hazugságban élni, és gyorsan lerúgta magáról.
2022. márc. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!