Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen anya...

Mit lehet tenni ilyen anya mellett?

Figyelt kérdés

Már 26 éves vagyok de mai napig visszajönnek azok a dolgok amik 16-17 évesen.

Ausztriában élek de 2-3 havonta hazajövök..feleslegesen.

Anyu nem tiszteli a privátszférámat.

Bejön a szobába amikor úgy gondolja és elkezdi a dolgaimat pakolni mert hogy kupi van. ( 26 vagyok..leírom mégegyszer.)

Nincs tekintettel arra,hogy most én is itthon vagyok és én nem cigizek.

Napi szinten egy doboz cigit elszív csukott ablakkal a lakásban. Úgy viszem vissza a ruháimat mindig hogy 2x kell kimosni mire kimegy a bagószag belőlük.

Minden egyes bútoromra terítőket rak.

Még az ágyra is ilyen hatalmas piros ocsmány takarót. A franciaágyra.

Ha leveszem elkezd üvölteni mint egy sakál,hogy én igénytelen vagyok.

A kissámlitól elmezdve még a wifin is terítő van mert az “csúnya”.

Ezen kívül állandó jelleggel bejön a fürdőbe kopogás nélkül.

Mit lehet ezzel tenni? Miért nem tisztel engem mint felnőtt embert?

Legutóbb megmondtam neki,hogy legyenszíves a kabátokat nem kivinni a nappaliba az akasztóra mert ott bagózik egész nap és nem akarom,hogy büdös legyen ezért bent tartom. De már felemelt a hangomat mert szó szerint a kezemből akarta kitépni,hogy annak ott a helye.

Azt mondta,hogy beszélt az öccsével és azt mondta,hogy ne merészeljem felemelni a hangomat mert ő az anyám és nekem mint gyereknek kuss.

Ezt így szó szerint.

Szerintetek ezt miért csinálja?

Szörnyű,hogy nem tudok nyugodtan haza jönni mert azokat a felesleges patáriákat kell végig élnem amiket 16 évesen csak már lassan 30 vagyok.


2022. márc. 19. 10:18
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
86%
Mi dolga van pont olyankor a fürdőben?
2022. márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
73%
Ja értem, tehát nem tehetsz semmit, ezért tőlünk kérdezed, hogy mit tehetnél.. Akkor a válasz baromi egyszerű: semmit. Ez van, és kész.
2022. márc. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs mi dolga van a fürdőben. Épp lecsesz valamiért és ott áll a fürdőben és magyaráz.

Vagy bejön valami random dologért.

2022. márc. 19. 10:44
 14/36 anonim ***** válasza:
90%

Ismerős..

Nálunk is pont akkor kell valami nagyon fontos dolog, a fürdőből, amikor épp bent vagyok.

Gondolom, nálatok is megy a duma ilyenkor, hogy ,,dehát én szültelek”.

Menj be egyszer hozzá, amikor ő fürdik, aztán lehet megtanulja, hogy fordítva ez már nem olyan jó dolog.

2022. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazemész, ne nála aludj, hanem valahol máshol. Ha nem tetszik neki, majd változtat a viselkedésén. Vagy keress más gazdit a kutyusnak. Lehet lenne valaki a közeledben, aki elvállalná és te is gyakrabban láthatnád.
2022. márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
91%
A lakásban bagózik, és téged nevez igénytelennek?
2022. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a kutyi miatt mész haza,akkor arra kell megoldást találnid. Biztos van olyan gazdi,aki megengedi,hogy ha hazamész,meglátogasd a kutyádat.
2022. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
61%
Ne haragudj, de ha 2-3 havonta jársz haza a kutyádhoz akkor nagy a gond.
2022. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Mi a nagy gond abban,hogy majdnem Svájcban élek és nem szívesen ingázok a korona miatt?
2022. márc. 19. 12:30
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Teljességgel megoldhatatlan hogy a kutyusodat kividd?

Nézz utána nincs-e a közeledben menhely/panzió /tenyésztő /állatbolond / kutyabolond/ állatfarm/ magányos - ráérős ember aki némi pénzért magánál tartaná?

Hátha az útiköltség helyett + még pénz ott lehetne a közeledben, gyakrabban találkoznátok, lehetnél hétvégi apuka 🙂 és akkor anyáddal se kellene meccsezni.

Neked és kutyinak jobb lenne 1000%

2022. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!