Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen anya...

Mit lehet tenni ilyen anya mellett?

Figyelt kérdés

Már 26 éves vagyok de mai napig visszajönnek azok a dolgok amik 16-17 évesen.

Ausztriában élek de 2-3 havonta hazajövök..feleslegesen.

Anyu nem tiszteli a privátszférámat.

Bejön a szobába amikor úgy gondolja és elkezdi a dolgaimat pakolni mert hogy kupi van. ( 26 vagyok..leírom mégegyszer.)

Nincs tekintettel arra,hogy most én is itthon vagyok és én nem cigizek.

Napi szinten egy doboz cigit elszív csukott ablakkal a lakásban. Úgy viszem vissza a ruháimat mindig hogy 2x kell kimosni mire kimegy a bagószag belőlük.

Minden egyes bútoromra terítőket rak.

Még az ágyra is ilyen hatalmas piros ocsmány takarót. A franciaágyra.

Ha leveszem elkezd üvölteni mint egy sakál,hogy én igénytelen vagyok.

A kissámlitól elmezdve még a wifin is terítő van mert az “csúnya”.

Ezen kívül állandó jelleggel bejön a fürdőbe kopogás nélkül.

Mit lehet ezzel tenni? Miért nem tisztel engem mint felnőtt embert?

Legutóbb megmondtam neki,hogy legyenszíves a kabátokat nem kivinni a nappaliba az akasztóra mert ott bagózik egész nap és nem akarom,hogy büdös legyen ezért bent tartom. De már felemelt a hangomat mert szó szerint a kezemből akarta kitépni,hogy annak ott a helye.

Azt mondta,hogy beszélt az öccsével és azt mondta,hogy ne merészeljem felemelni a hangomat mert ő az anyám és nekem mint gyereknek kuss.

Ezt így szó szerint.

Szerintetek ezt miért csinálja?

Szörnyű,hogy nem tudok nyugodtan haza jönni mert azokat a felesleges patáriákat kell végig élnem amiket 16 évesen csak már lassan 30 vagyok.


2022. márc. 19. 10:18
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
0%
És sok a kuncsaft??Jajj bocs nyilván mosogatsz te is svájc határában.Amúgy 26éves felnőtt nő vagy.Aki külföldi bérből nem tud pár napra szobát kivenni.Uhhh Félelmetes vagy.És te szabnád meg hogy más a saját lakásában hogy éljen??Ohh noooo
2022. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Irodában dolgozom. Gondolom nagyon frusztrált vagy azért provokálsz itt gyakori kerdeseken :)
2022. márc. 19. 13:12
 23/36 anonim ***** válasza:
0%
Oké,bocsánat,általánosítottam.Ne haragudj.De felnőtt nőként,jó keresettel miért nem tudsz szobát bérelni??
2022. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Honnan tudod milyen a keresetem és mire kell kiadnom egy hónapban?

Megint általánosítasz.

2022. márc. 19. 13:31
 25/36 anonim ***** válasza:
9%
Várj kerek-perec kertelés nélkül válaszolok.Mit lehet tenni egy ilyen anya mellett?-Meghúzom magam és alkalmazkodom,mivel az az ő lakása.-Megpróbálok felnőtt emberként a saját lábamra állni minden helyzetben.
2022. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
88%
21#23#25 Már megint kimenő van a pszichiátrián, megjött az ügyeletes ámokfutó.
2022. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
Oké biztos velem van a baj...remélem 40 évesen is majd anyuci miatt sír majd a kérdező🤣🤣Végülis ez a divat...
2022. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
86%

Csodálkozom, hogy a kutyán nincs még terítő.


És őszintén nem értem, hogy miből gondolod, hogy egy rigolyás gyárkémény mellett jó helyen van bármilyen társállat, pláne a saját idősödő kutyád. Én megoldanám a kutya helyzetét (leginkább magamhoz venném, ha napi 9 óránál kevesebbet vagyok távol + extra odafigyelést igénylő egészségügyi gondja nincs), aztán drasztikusan ritkítanám a látogatásokat és ahogy a többiek is írták, bérelnék inkább szobát máshol arra az időre.

2022. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
Kár, hogy a kérdező mindig csepegteti a többlet információkat, így az olvasónak az egész kommentelést végig kell olvasnia ahhoz, hogy kiderüljön, a kérdező saját magának generálja a problémákat.
2022. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
69%
A kérdező anyja egy nárcisztikus bántalmazó. Képtelen tekintettel lenni a másik akaratára, privát szférájára meg tulajdonképpen mindenre, tök egyértelműen lejön minden példából. Szarja le, hogy a gyerekének mi a jó, csak a saját igazát hajtja, teljesen énközpontú. És mennyi ilyen van,te jó ég. Kérdező, teljesen rendben van, ha megszakítod a kapcsolatot a toxikus anyáddal. A helyedben, ha megoldható én is a kutyus elhelyezését próbálnám meg első körben megoldani, aztán többet a vén banya felé sem néznék.
2022. márc. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!