Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem akarok családot?

Gáz, ha nem akarok családot?

Figyelt kérdés

Barátnőt, kapcsolatot sem.

21 f


2010. szept. 14. 16:49
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
96%
és még nem kell sok pénz sőt gazdagnak sem kell lenni mi se vagyunk gazdagok
2010. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
72%
és jól élünk
2010. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
74%
Az hogy nem akarsz az nem gáz. Abban az esetben ha azért szüleid, tesóid, barátaid vannak és szereted őket. Nem kötelező mindnekinek házasság és gyerek. Az ok viszont kicsit gáz. Aki igazán nem akar ilyeneket az nem azért nem akar mert fél meg csalódott hanem mert egyszerűen nem érzi szükségét.
2010. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
igazad van mindenben,bár a végét nem olvastam el.De nézd a dolgok jó oldalát is.Mindig vannak kivételek,ha lesz lányod nem biztos h. olyan lesz mint a többi,de ez is rajtad múlik.Ha nem szeretnél családot akkor nem kell erőltetni.Te érzed,hogy érett vagy-e rá.Még fiatal vagy és még bármi jöhet...előtted áll még sok sok év ;) sok szerencsét.
2010. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
93%
17:28-as vagyok! Most megint miért én vagyok így lepontozva? Mi nem hasznosat írtam? Komolyan mondom nem fogok senkinek sem már válaszolni mert állandóan úgy le vagyok pontozva mintha baromságokat írkálnék össze-vissza. Ha valakinek ne adj isten más az értékrendje mint a többieknek vagy más véleményen van akkor egyből le kell pontozni? Én meg tudnám számolni hány válaszadót pontoztam le, de azok rá is szolgáltak. Kezd elegem lenni ebből az oldalból.
2010. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
43%

Gáz, hogy gáznak tartom, hogy egy 21 éves sz.arláda kis pö.cs, aki semmit nem tud az életről, épp most k.urvázott le? Gáz, hogy most emiatt nem tartok minden 21 éves fiút hasonló sz.arláda kis pö.csnek, és azt mondom, hogy sok normális van közöttük? Gáz, hogy utálom és ostobának tartom azt, aki általánosít? Amúgy a férfiak között ugyanannyi pénzéhes van, mint a nők között, csak az ikumínuszosok között lett divat lek.urvázni a nőket.

ÉS NEKEM EBBŐL MÁR KIB.ASZOTT ELEGEM VAN.

2010. szept. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:

17.43-as vagyok

Nyugi én is le lettem pontozva:DD De sz.arok bele.

Attól nem fogok olyan véleményt írni, amilyet a többi ember akar. :)

2010. szept. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

00:18as nem kell "álhisztizned"...


és akkor a "hitetleneknek" elmondom, hogy miért lehetetlen normális(= tehát akin 13évesen nem ment át a fél megye) lányt nevelni:


Ugyebár egy gyerek viselkedésének a kulcsa a szocializáció. Ez több dologból tevődik össze: média, család, iskola és a kortárs csoportok hatása. Ezekből kettőt valamennyire ellensúlyozni tudnék: a médiát (egész egyszerűen úgy, hogy kidobom a tv-t) és a nevelést is megtudnám oldani úgy, hogy kistiniként ne a 24 órás kú.rás járjon a kicsi lányom fejében. Csakhogy ott van a másik két dolog, ami ellen sehogyan sem tudnék tenni.

2010. szept. 15. 15:08
 29/53 A kérdező kommentje:
Ja egyébként meg nem csalódtam én senkiben, csak reális a világképem (főleg a nőkkel kapcsolatban, ami az esetükben azt jelent, hogy: 1: pénz, pénz, pénz 2: szex, szex, szex, minél több pasival, lehetőleg egymással párhuzamosan 3: überf@sza menőcsávóval járni, hogy az meberek a hatalmat lássák körülötte, na meg persze a drága kocsit, olasz divatrucit és szilkon mellet)
2010. szept. 15. 15:12
 30/53 anonim ***** válasza:
Sajnos nagy gond van a te lelkedben és tanácsolok egy pszichológust neked mert ez nem normális felfogás remélem sikerül jobbá tenni az életedet.
2010. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!