Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem akarok családot?

Gáz, ha nem akarok családot?

Figyelt kérdés

Barátnőt, kapcsolatot sem.

21 f


2010. szept. 14. 16:49
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

*bocs ebből félrekattintás lett:DDDD szal még az nem engedte hogy bármit is a két szép szemem miatt hagyjak a seggem alá tenni:) és később sem venném fel az "eltartott" szerepkört:)

Amúgy barátom is hasonló problémával küzd, és eszem ágában sincs félrekefélni emiatt. megoldjuk máshogy hogy nekem is jó legyen, és próbálgatjuk minél tovább húzni, hogy elmenjen:) és tényleg gyakorlással simán kitolható.:)

2010. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Valószínű, hogy később másképp fogsz gondolkodni ezzel kapcsolatban.
2010. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
SZia tudod te még fiatal vagy ez igy elég elhamarkodott kijelentést kitudja mi lesz 3 vagy akár 5 év mulva. Amugy ha megkérdezhetem miért nem akarsz vagy mért határoztál igy?
2010. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
az előbbi voltam bocsi most olvastam visza láttom már az okát bár ahogy egyik válaszoló leirta tényleg ne általánosits.
2010. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
12%
Meleg vagy?
2010. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2010. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Család ide minek?? A 2 (3) millió cigány közé?? Discoban mindig akad szabad préda nekem bőven elég.. 25/F
2010. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:

szóval nem vagy megelégedve a szexuális teljesítményeddel, és ezért idáig fajult a világképed.


egyrészt ez színtiszta butaság, hiszen mindenki elmegy pár mozdulat után, amíg meg nem tanulja kihúzni az időt.

másrészt ezzel a gondolkodásmóddal csak magaddal b*szol ki, másnak ezzel nem ártasz, szóval csinálj amit akarsz.

2010. szept. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
87%
.A saját szerencsétlenséged,és tehetetlenséged a nőkre vetíted le,holott egyel sem volt még normális kapcsolatod.Szegény anyukád. .Nem is lesz,ha így gondolkodol.
2010. szept. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
48%

Remélem most már érthető, miért akarom megszabadítani magam a családtól és egyéb borzalmaktól


Na aki ilyet ír hogy a család borzalom az tényleg beteg.Elég szégyen az is hogy 21 évesen internetes csajokra van igényed.Te tutira beteg vagy de lehet gyógyítani.A korai élvezet is késleltethető csak utána kellene nézned sok módszer van rá.A nőket elég rendesen lealázod tutira beteg vagy vagy esetleg melegedni fogsz csak még nem tudsz róla.Valószínűleg a családi életed is gáz vagy nagyon el vagy kényeztetve és ez vált ki ilyeneket belőled vagy anyukád egy rosszéletű nem tudom de beteges és kész.

Kívánok neked további boldogtalanságot és dugjon fenékbe egy jó nagy farkú néger hátha azt élvezni fogod.Egy NŐ voltam.

2010. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!