Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem akarok családot?

Gáz, ha nem akarok családot?

Figyelt kérdés

Barátnőt, kapcsolatot sem.

21 f


2010. szept. 14. 16:49
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:

"Sajnos nagy gond van a te lelkedben és tanácsolok egy pszichológust neked mert ez nem normális felfogás remélem sikerül jobbá tenni az életedet."


Jaj, ne fárasszatok már ezzel pszichológushoz kéne járnom, meg stb-vel.


Egész egyszerűen azért nem akarok családot, mert tisztában vagyok a képességeim korlátaival... erre most leírok valamit, abból remélem megértitek...


Az én szexuális életem ( és szexuális képességem, teljestíményem) egész egyszerűen egy CSŐD.:D

Eddig kizárólag neten hirdető lányokhoz volt szerencsém, ezután is KIZÁRÓLAG velük képzelem a szexuális életemet. (Barátnőm nem volt, nem is akarok, ahogy a kérdésben is írtam.)

A bajom az, hogy néhány mozdulat után elmegyek. Most hagyok Nektek egy kis időt nevetni.:)

...

Mondják sokan, hogy "csak" azért vagyok gyors, mert más-más prostikhoz járok és izgulok... egy ideig még elhittem ezt, de most már rájöttem, hogy ez egy marhaság... ez olyan, hogy sosem fogok Nobel-díjat kapni, mert nincsenek meg hozzá a képességeim... ugyanez van a szexnél is, szerencsétlen vagyok hozzá és kész, téma lezárva. Épp ezért roha.dtul nincs ahhoz kedvem, hogy az a nő aki "szeret(ne)" (na persze) folyamatosan ezt vágja a fejemhez. Természetesen amellett, hogy minden szembejövővel megcsalna.


Remélem most már érthető, miért akarom megszabadítani magam a családtól és egyéb borzalmaktól

2010. szept. 20. 15:53
 32/53 anonim ***** válasza:

az időt ki lehet tolni, csak tanulni kell

vagy várj egy kicsit

pár év múlva már nem ilyen lesz

2010. szept. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%
Te utálod a nőket?És kissé általánosítas és antiszociális vagy,igazad van ne alapits családot,óvd meg magadtól a környezetedet.Gratulálok szüleidnek a nevelésedhez,két nagy pofon kellett volna annó.
2010. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:

ennyi idősen?

nem:-))

ha majd 30 felett leszel:-))majd akkor

2010. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy utálom a nőket???

CSak tudom, hogy mi kell nekik, mire vágynak... NEM RÁM, ezért nem is szenvedek velük (se).

2010. szept. 20. 16:30
 36/53 A kérdező kommentje:
-.-... köszönöm a 16:30as hozzászólónak a szellemi színvonalat.
2010. szept. 20. 16:32
 37/53 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a válaszoló szellemi színvonalával vannak gondok....
2010. szept. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
:)
2010. szept. 20. 17:09
 39/53 anonim ***** válasza:

Rajtad nem lehet segíteni. A segítséget akarni kell, csak azt lehet húzni, aki akar kapaszkodni is. Te mindenre amit itt írunk, egyből rögtön cáfolod, hogy de de de de, de nem, úgyse sikerül úgyse nem stb.

Hát így ne is várj javulást.

2010. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
Húha neharagudj, nekem egy icipicit csőlátónak tűnsz:) vagy csak iszonyatosan kretén emberekkel vagy körbevéve. A gyerekvállalás gondolatáról annyit, hogy én sem tervezek, ugyanis a körülmények nem hiszem hogy adottak lennének a jövőben egy normális családi élet kialakításához (főleg az anyagiakra és a környezetre gondolok). Valóban nem tudsz beleszólni abba, hogy a gyerek milyen társaságot választ magának, de iszonyatosan sokat számít ebben is a nevelés. Hogyha otthon egy lelkileg erős, nem befolyásolható, független jellemet próbáltok "belenevelni" akkor hidd el meg fogja válogatni a barátait, és ha neki valamihez nem lesz kedve, egyszerűen nem megy bele és egy korrekt értékrend fog benne kialakulni. Nők meg a pénzéhség.. lehet még kis naív mimóza lelkem
2010. szept. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!