Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyereket betegen passzolják...

A gyereket betegen passzolják le, hogyan beszélnétek ezt meg?

Figyelt kérdés

A párom gyereke, heti 4 napot van velünk, 3 délutánt meg az anyukánál.

Decemberben betegen ideadta a gyereket, Mi a párommal 2 hét állomány+10nap karanténban voltunk ezután, lázzal, egy poharat nem tudtunk megemelni.

A keresetünkön ez nagyon meglátszott...

Most ismét lázas beteg a gyerek és megint ide akarja vágni. A páromnak sem tetszik, csak Ő tart a volt asszonnyal való vitától.

Az anyuka élettársa otthon van állományban jelenleg, de nem hajlandó vigyázni rá.

Mennyire lenne gáz, ha Én elmennék erre a hétvégére anyumhoz pl. Mert nem szeretnék újabb két hetet itthon feküdni, miután újra elkaptam a bacit?


2022. márc. 31. 09:30
 31/91 anonim ***** válasza:
80%
Ezért nem kell kezdeni utánfutós férfival....
2022. márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim ***** válasza:
83%
Ez van, ha gyerekes pasival állsz össze. Cuccolj el, ha akarsz.
2022. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 anonim ***** válasza:
98%
Ha közös felügyelet van, és eddig ott volt a gyerek, akkor nem lepasszolás, hanem átadás, függetlenül attól, hogy én se szívesen kerülgetném a beteg porontyot, pont úgy, ahogy az anyuka élettársa se akar rá vigyázni. A két szülő dolga megoldani, és ha a párod nem akar tököt növeszteni, hogy rendesen megbeszélje ezeket a dolgokat a gyerek anyjával, akkor menjél, és akár vissza se költözz. Egy gyerekes emberrel tiszta kompromisszum az élet, na de hog yén is a gyerek anyjának igényei szerint ugráljak...na, ne! Szegény gyereket sajnálom, hogy betegen senkinél nincs maradása...
2022. márc. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim ***** válasza:
89%

Nem gáz csak a problémát nem oldja meg több okból sem. Ha párod elkapja a gyerektől a betegséget, amikor te haza mész ugyanúgy megfertőződsz csak nem a kisgyerektől kapod el, hanem a párodtól. Persze nem biztos, hogy beteg leszel de az esély meg van.


Pár hónap múlva ugyanitt vagy, ha párod nem beszél a gyerek édesanyjával, hogy ha beteg ne vigye oda minden egyes alkalommal soha nem lesz vége. Persze ez csak akkor igaz, ha mindig oda viszi amikor beteg a gyerek úgymond lepasszolja az nem korrekt, mert valóban mindkét szülő feladata ápolni a gyereket de az sem igazságos ha mindig hozzátok viszi ilyenkor. Ezt te tudod, hogy szokott lenni.

2022. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha olyan betegek vagyunk, hogy nem bírunk kocsiba szállni, akkor idehozza Ő. Nem számít.
2022. márc. 31. 12:39
 36/91 anonim ***** válasza:
90%

Ha ti vagytok betegek akkor minek viszi oda? Hogy szegény gyerek is beteg legyen? (tudom, most pont fordított a helyzet)


Itt a párodnak kéne végre beszélnie az édesanyával.

2022. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
92%
#35 mikor beteg vagyok, nem fogadok vendeget. csaladtagot se. jojjon maskor. en se megyek anyamekhoz mikor ki vannak dolve es ok se jonnek hozzam mikor en vagyok beteg. azt hittem ez a normalis
2022. márc. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
82%
Minél előbb kérjétek,hogy szabályozott láthatás legyen. Akkor anyuka nem fogja lepasszolgatni a gyereket. De akkor meg ugye képbe jön a gyerektartás fizetése,ami megint csak nem fog neked tetszeni.
2022. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim ***** válasza:
69%
Nem olvastam végig, de szegény gyerek, ahogy látom nem kell senkinek. Szerintem mondd meg az anyjának hogy pakolja össze a cuccait, aztán vigye ki az állomásra, hagyja ott egy padon, mert az első embertől aki haza viszi több szeretetet fog kapni mint tőletek.
2022. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim ***** válasza:
83%

Vegyétek magatokhoz azt a szerencsétlen gyereket, én már az első ilyen lepasszolás után bíróságon magatokhoz kértem volna!

Ez nem anya. 3 délutánt van vele? Azt hogy? Viszitek suliba reggel ő meg tanul vele vagy plázázik délután majd visszaadja? Vegyétek oda, ő meg fizessen gyerektartást!

2022. márc. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!