Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyereket betegen passzolják...

A gyereket betegen passzolják le, hogyan beszélnétek ezt meg?

Figyelt kérdés

A párom gyereke, heti 4 napot van velünk, 3 délutánt meg az anyukánál.

Decemberben betegen ideadta a gyereket, Mi a párommal 2 hét állomány+10nap karanténban voltunk ezután, lázzal, egy poharat nem tudtunk megemelni.

A keresetünkön ez nagyon meglátszott...

Most ismét lázas beteg a gyerek és megint ide akarja vágni. A páromnak sem tetszik, csak Ő tart a volt asszonnyal való vitától.

Az anyuka élettársa otthon van állományban jelenleg, de nem hajlandó vigyázni rá.

Mennyire lenne gáz, ha Én elmennék erre a hétvégére anyumhoz pl. Mert nem szeretnék újabb két hetet itthon feküdni, miután újra elkaptam a bacit?


2022. márc. 31. 09:30
 41/91 anonim ***** válasza:
77%
Ez az asszonysutyorgóban is bent van, kicsit másképp fogalmazva.
2022. márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam érthetőbben fogalmazni ott. Mert ide írtam először, méregből...
2022. márc. 31. 13:22
 43/91 anonim ***** válasza:
48%
Te jottel olyan emberrel ossze akinek mar van gyereke mas notol, ne nyafogj.
2022. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:
84%
Hozzád olyan pasi illene, akinek nincs gyereke és nem is akar.
2022. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
74%

Itt elsősorban a gyerek apja a hunyó, már régen helyre kellett volna tenni a volt feleségét. Milyen megoldás az, hogy a kérdező menjen haza az anyjához, ha megy a gyerek? Neki ne legyen otthona? Négy éve foglalkozik más gyerekével, és még ő a rossz?

Eszem megáll ezektől a válaszoktól.

N

2022. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:
80%
Apukáé is a gyerek. Megbetegedhettek tőle, igen, ez ilyen. Az enyém velem él, el is kapom tőle, amikor beteg. Már nagy, nem kell rá vigyázni ha otthon kell tartani, de míg kicsi volt, felesben szoktuk a külön élő apjával megoldani az ilyen 1 hetes betegségeket, hogy én is tudjak valamennyit dolgozni, ő is. Ő nem sipákolt, hogy beteg lesz és nem vállalja. Az ő gyereke is. Akkor is, ha beteg.
2022. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:
80%
A közös nevelés az ilyen. Ha épp rajtatok a sor és beteg a gyerek, akkor ápoljátok. Max elkapjátok sajnos. Miért evidens, hogy eltekint anyuka a ti időtöktől? Mert ő az anyja? A párod meg az apja. 50-50
2022. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim ***** válasza:
89%
37: a gyerek nem vendég náluk, hanem váltott elhelyezés van. Szerencsétlen helyzet, hogy kisgyerek és a beteg felnőttől esetleg elkapja. De itt a gond a kérdzőnél, hogy ők kapják el a gyerektől. Hát ez sajnos ilyen. Ha állandóra velük élne és / vagy közös lenne is elkapnák.
2022. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim ***** válasza:
58%
#48 tudom, olvastam. akkor se kell odamennie, hiszen az anyjanal is otthon van, maradhat ott amig az apja meggyogyul. minek kell a betegseget erovel terjeszteni? forditva is ugy gondolom hogy ha a gyerek beteg, akkor ne menjen sehova. hetvegi szulok se kapjak meg a gyereket betegen
2022. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:
62%

De, párom hétvégi szülő és megkapja a gyereket betegen. Illetve van, hogy vasárnap este betegen viszi haza mert hétvégén lázasodik be.

Nagyobbik gyereke váltva gondozva van nálunk. Ahogy kijön egyik hét, másik hét ha nálunk beteg ott, ha anyjánál, akkor ott.

A gyereke betegen is az ő gyereke. Ahogy az enyém is, bár enyém állandóra él velünk.


Egyébként a kérdés nem arról szól, hogy apuka beteg és ne vigyék oda a gyereket (hozzáteszem, a kérdező gyerekes hapsival él, nyugodtan szolgálatba helyezheti magát, ahogy én is teszem, ha a párom beteg és ott vannak a gyerekei, ez természetes), hanem hogy a beteg gyereket ne vigyék oda, majd ha meggyógyult mert kérdező és apuka megint megfertőződnek. Hát elnézést. Anyuka nem baj ha elkapja, nem baj ha nem dolgozik, más kategória. Csak azt nem értem, mitől.

2022. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!