Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyereket betegen passzolják...

A gyereket betegen passzolják le, hogyan beszélnétek ezt meg?

Figyelt kérdés

A párom gyereke, heti 4 napot van velünk, 3 délutánt meg az anyukánál.

Decemberben betegen ideadta a gyereket, Mi a párommal 2 hét állomány+10nap karanténban voltunk ezután, lázzal, egy poharat nem tudtunk megemelni.

A keresetünkön ez nagyon meglátszott...

Most ismét lázas beteg a gyerek és megint ide akarja vágni. A páromnak sem tetszik, csak Ő tart a volt asszonnyal való vitától.

Az anyuka élettársa otthon van állományban jelenleg, de nem hajlandó vigyázni rá.

Mennyire lenne gáz, ha Én elmennék erre a hétvégére anyumhoz pl. Mert nem szeretnék újabb két hetet itthon feküdni, miután újra elkaptam a bacit?


2022. márc. 31. 09:30
 71/91 anonim ***** válasza:
26%

Jaj a családi az a kemény 12 ezer forint. 😂 Ha ennyire zavar kérjétek el a 6 ezret belőle.

Amúgy tudod, gyerekes pasi csomagban jön… vagy vele beszéld ezt meg hogy ez, zavar, vagy nem tudsz mit tenni.

2022. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 A kérdező kommentje:
Kapcsolattartási idő? Mi? Egy anya nem bír ki a gyerekével 3 délutánt? Mert csak annyit kell elviselnie minden héten. Nincs ilyen, mert közös nevelés alatt van. Mivel szinte Mi neveljük, nem hiszem, hogy akkora kérés, vegyen ki Vele egy hetet. Ja, hogy az évek alatt egyszer sem tette meg. Szerintem nem értik sokan amit leírtam...
2022. márc. 31. 15:33
 73/91 A kérdező kommentje:
A pénze meg nem kell, nem vagyunk rászorulva. :)
2022. márc. 31. 15:34
 74/91 anonim ***** válasza:
35%
Most neked az kell, hogy idegenek megmondják mennyire igazad van, és milyen borzalmas anya az ex? Láthatóan a problémát nem akarod megoldani, semelyik javaslat vagy tanács nem tetszik vagy ignorálod, olyan lehet veled kommunikálni, mint a galambbal sakkozni. Feladom, igazából le is szarom a nyomorotokat.
2022. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/91 anonim ***** válasza:
94%
Azért megkérdezném anyukát hogy minek ellik ha nem bírja a borját.
2022. márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 anonim ***** válasza:
37%
És aki más borját nem bírja, minek költözik oda a bikához.
2022. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/91 anonim ***** válasza:
92%

Hát Kérdező, két hibát is elkövettél. Az első, hogy gyerekes pasival kezdtél, és négy éve tűröd ezt a pofátlanságot. A második (ez a súlyosabb), hogy kiírtad ide a problémádat, és azt hitted, itt megértésre találsz. Tévedtél.

N

2022. márc. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/91 anonim ***** válasza:
18%
Most komolyan képes voltál még az asszonysutyorgóba is kitenni a rinyádat, hátha ott jobban megsajnálnak majd? Ennyi energiát ölnél a pároddal való kommunikációba előrébb lennél.
2022. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:
90%

Azért értelmezzük már egy kicsit közelebbről az esetet.


"Az a felállás, hogy kedd, szerda, csütötrök suli után anyukánál van. De ha beteg, akkor ezeken a napokon is megkapjuk."


Tehát van anyuka, aki a 7 napból csupán 3 napot van az egészséges gyerekével, de amikor beteg a gyerek akkor elviszi apukához akkor amikor amúgy anyukánál lenne. Hmm, ilyen lenne valójában egy igazi édesanya? Akik szidják a kérdezőt megkérdezném tőlük, hogy nekik mennyi segítségük van és hogy ők ilyen esetben leszokták-e passzolni nagymamának a gyerekeket. Szerintem alapból nem normális hogy csak 3 napot van egy anyánál a gyerek és egész nyárra lepasszolja.


Akkor itt van a tutyimutyi apuka, aki azért nem meri kinyitni a száját, mert fél az ex haragjától. Ez igen! Legalább tönkrevágja az új kapcsolatát is. Anyuka meg kihasználja a helyzetet. Ennyi szabadidővel én még nem találkoztam egy anyával sem. Nem feltétlen azzal van baj, hogy 60-40 arányban apukánál van a gyerek, de anyuka visszaél láthatóan mindennel és hát valószínűleg élvezi a szabadságot amit a gyereke nélkül tölthet. Mondjuk én ezt így elmondanám anyukának is, habár én tényleg gyakran megyek konfliktusba, de soha nem hagyom magamban azt ami bánt.


A kérdező meg itt teszi fel a kérdést ahelyett, hogy kiállna az igazáért. Ha ennyire zavar, akkor miért nem a pároddal beszélsz? Mondd neki, hogy növesszen tököt is. Ha meg nem tetszik a helyzet, akkor hagyd el, mert ez csak rosszabb lesz, ráadásul nem hiszem hogy hosszabb téren vonzó lenne számodra egy ilyen tutyimutyi alak. Nem sok nő viselné el másnak a gyerekét.

2022. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell átvenni azokon a napokon, amikor az anyáé. Ha ennyire nincs egyetértés az anyával, akkor nem kell rugalmaskodni, be kell tartani a napokat, ha beteg, ha nem.
2022. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!