Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyereket betegen passzolják...

A gyereket betegen passzolják le, hogyan beszélnétek ezt meg?

Figyelt kérdés

A párom gyereke, heti 4 napot van velünk, 3 délutánt meg az anyukánál.

Decemberben betegen ideadta a gyereket, Mi a párommal 2 hét állomány+10nap karanténban voltunk ezután, lázzal, egy poharat nem tudtunk megemelni.

A keresetünkön ez nagyon meglátszott...

Most ismét lázas beteg a gyerek és megint ide akarja vágni. A páromnak sem tetszik, csak Ő tart a volt asszonnyal való vitától.

Az anyuka élettársa otthon van állományban jelenleg, de nem hajlandó vigyázni rá.

Mennyire lenne gáz, ha Én elmennék erre a hétvégére anyumhoz pl. Mert nem szeretnék újabb két hetet itthon feküdni, miután újra elkaptam a bacit?


2022. márc. 31. 09:30
 61/91 anonim ***** válasza:
32%
A gyerek nem anyuka gondatlansága miatt beteg, hanem mert vírus vírus hátán - jól megy manapság az influenza, a torokgyulladásos vírus és a hasmenéses-hányásos is. Tudom, mert a kettőnk összesen 3 db gyereke is majdnem mindenki mindegyiken átment. Szakadt farmer nélkül is. Aztán én ezeken, apuka az influenzából eddig még kimaradt. Eddig.
2022. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/91 anonim ***** válasza:
66%
Ja már mindjárt kihozod azt, hogy anyuka direkt betegíti meg a gyerekét, hogy veled kiszúrjon, nem? 🤣
2022. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 anonim ***** válasza:
88%

Majd ha beteg lesz, passzolja le azon a 3 délutánon is.


Fentebb is kérdeztem már, megkérdezem újra: a ti délutánjaitokon "passzolja" le hozzátok a gyereket anyuka, vagy direkt azokon, amikor beteg, pedig nem apuka lenne a soros?

2022. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/91 A kérdező kommentje:
Ha meg mi nemet mondunk, akkor megy a 80 éves mamához betegen...3 délutánt kell elviselnie a saját gyerekét könyörgöm. Nem csak ilyenkor, nyári szünetben, téli szünetben haza sem megy, mert Ők nyaralni mennek. Még ebédet sem kell elé tennie. Kezdem azt hinni, hogy Én vagyok a hülye...
2022. márc. 31. 15:22
 65/91 anonim ***** válasza:
55%
Semmi közöd ehhez. Ha ilyen balfék apukát fogtál ki, akivel mindent meg lehet csinálni, az a te hülyeséged. Neki pattogjál, ne itt rimánkodj. Pechedre apuka szereti a gyerekét, hajlandó vele betegen is lenni és nem egy istenverte teherként néz rá... szerintem költözz vissza anyádhoz, ez nem neked való.
2022. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 anonim ***** válasza:
93%
Hát bocsi, de a párod akkor is a gyerek apja, ha beteg a gyerek.
2022. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 A kérdező kommentje:

Az a felállás, hogy kedd, szerda, csütötrök suli után anyukánál van. De ha beteg, akkor ezeken a napokon is megkapjuk. A hét jelentős része a Miénk.

Most megint Én leszek a hülye pi#a, de anyuka veszi fel a családut is a gyerek után. Tehát igazán kibírna Vele egy hetet otthon. Az évek alatt hónap sem volt, mikor a gyerek egy hetet Nála töltött volna...

2022. márc. 31. 15:26
 68/91 anonim ***** válasza:
10%

Közös felügyelet alatt vannak a gyerekek? A párodnak is ugyanúgy kell foglalkozni velük, akkor is, ha betegek. Vagy csak addig a gyereke, amíg nem beteg?

Költözz haza, vagy eleve ne kezdj gyerekes pasival.


Nem anyuka élettársa a gyerek apja, hanem a párod. Másrészt ha beteg. lehet, felkelni sem tud, nemhogy gyerekre vigyázni.

2022. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:
30%
Ahhhhha 7 oldal válasz után sikerült kitalálnod, hogy a saját kapcsolattartási idejében "vágja oda" a gyereket hozzátok. Mindjárt elhiszem a kis meséd, várjál.
2022. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 anonim ***** válasza:
93%
mondjuk akkor apuka a balek, kérjetek teljes elhelyezést, anyuka helyett ti kapjátok a családit plusz gyerektartást is kérjen. ennyi.
2022. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!