Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebb férfi generációban...

Az idősebb férfi generációban tényleg ennyi az életképtelen?

Figyelt kérdés

Pl elvárják,hogy a nő főzzön rájuk.Vegyen nekik ruhaneműt,pl zokni,alsónadrág.Ha munkába mennek készítse össze a holmijukat.


Apám szerint a legtöbb munkatársának a felesége ezeket megcsinálja.


Nyugtassatok meg,hogy ez nem így van!?


2022. márc. 31. 15:46
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
90%

Az én apám is ilyen, 50+.

A főtt kaja mellé a villát is oda kell tenni neki.

2022. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
34%

Kérdező!

VISSZAMENŐLEGESEN ne akard megváltoztatni a világot és ne is háborogj rajta, ha az érintetteknek ez megfelel(t).

Akkor más volt a szemlélet, más volt a nemek és a nemi szerepek egymáshoz állása, akkor más volt a természetes.

Mégsem voltak boldogtalanok, sőt megkockáztatom, hogy valamiért sokkal boldogabbak, kiegyensúlyozottabbak voltak, mint manapság.

2022. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindegyik pali ilyen éleképtelen.Én párom 49 éves és főz,süt ha kell és ki is mossa a ruhákat ha kell.Ruhát,cipőt,alsóneműt csak és kizárólag úgy vesz ha feltudja próbálni tehát olyanról szó sem lehetett soha hogy majd én megveszem :D Nonszensz is volna.
2022. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:

Együtt élünk,és ha anyám dolgozik,megkér,hogy én kapcsoljam be a sütőt,vagy a mosógépet.

Pedig többször megmutattam,de sosem jegyzi meg.

2022. márc. 31. 16:10
 15/56 anonim ***** válasza:
22%
Ez nem életképtelenség. Nálunk pl úgy van hogy a férjem dolgozik en a házimunkát vezetem, gyerekeket nevelek. Pompás az életünk.
2022. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
77%
Pompás lehet az élet olyan emberrel aki egy kanalat sem mos el maga után.
2022. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:

8-as,végül is anyám se piskóta,igen.

Szerinte meg teljesen alap,hogy ő kevesebbet keres,mert hát ő nő.

2022. márc. 31. 16:11
 18/56 A kérdező kommentje:

Apám elmosogat,de az alap felfogása az,hogy ez a nő dolga.

Szülői értekezletre se ment soha.

2022. márc. 31. 16:17
 19/56 anonim ***** válasza:
79%
Hát sajnos sok férfi ilyen. De a fiatalabb generáció már nem lesz, mert a fiatal nők ezt már nem tűrik el, nem vesznek minden munkát a nyakukba helyettük. Látják, hogy igazságtalan, én is láttam mindig is, hogy ez mekkora teher anyámnak, meg az idősebb kollëganőknek (egyáltalán nem látom, hogy ők boldogak/boldogabbak lette volna... A kiszolgált férfiak persze nyilván igen). Szóval lassan ki fog halni ez a kiszolgált férfi generáció, és az lesz a normális, hogy egy felnőtt ember nemtől függetlenül el tudja látni magát, a saját gyerekeit... Stb.
2022. márc. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
66%

Az ilyen sok "b@lf@sz" miatt vagyok fònyeremény... Főzni nem szoktam mert egy főre felesleges, ezért rendelek, mellette mosok, takarítok, kerti munkát végzek, relatív jó keresetű munkám van. Persze a nevelés is sokat számít, de mivel hamar kirepültem belenevelődtem. Most is egyedül élek szóval halle lujahh... :) 29/f.

De am. osztom a véleményt sok az életképtelen 40 feletti is. Nem csak a mai fiatalok, az idősebbek legalább annyira....

2022. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!