Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az idősebb férfi generációban...

Az idősebb férfi generációban tényleg ennyi az életképtelen?

Figyelt kérdés

Pl elvárják,hogy a nő főzzön rájuk.Vegyen nekik ruhaneműt,pl zokni,alsónadrág.Ha munkába mennek készítse össze a holmijukat.


Apám szerint a legtöbb munkatársának a felesége ezeket megcsinálja.


Nyugtassatok meg,hogy ez nem így van!?


2022. márc. 31. 15:46
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
0%

Nemtudom miért lettem lepontozva, ha nekünk így jó ??!

Nem halok bele,hogy megteszem ezeket a dolgokat, odaviszem neki a kávét, meg ráadom a zoknit, kikészítem a ruháit, stb. stb.

Nem erőlteti senki magamtól szeretek gondoskodni róla!

2022. márc. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk én ezeket a mártír anyákat sem értettem soha, alkesz tirpák lusta pöcs "apuka", aki mondjuk még néha agresszív is, nők meg életeket húznak le mellettük, és kiszolgálják őket.

Milyen élet ez...

2022. márc. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
0%
Nem agresszív és nem alkesz a párom, egyáltalán szó sincs róla! Csak hát kicsit lusta.
2022. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
90%
39-es válaszra írtam, ahol az apa alkoholista, munkanelküli semmirekellő szr.
2022. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
87%
A te párod csak lusta eletképtelen disznó aki kihasználja a másikat :D
2022. márc. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
0%
45 Ha önként gondoskodom ròla az jem kihasznàlàs. Vannak olyan dolgok amikben meg ö segít. Màs dolgokban.
2022. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
90%

Igaza van apádnak, a legtöbben megteszik, mert erre szocializálódtak úgymond. Úgyhogy lehet köpködni, hogy életképtelenek, de csak azt teszik, amit megtehetnek. Ha nem lenne rá partner nem tennék. Fiatalok között is ismerek rengeteg ilyent. Szerintem nem elvárás az, hogy egy felnőtt ember tudja ellátni magát, hanem alap dolog, úgyhogy azzal bevágódni a csajoknál, hogy nézd el tudom látni egyedül is magam, tudom hol a szekrény, és a hűtő, háát... Sose fog kimenni ez a köztudatból, amíg van nő aki partner ebben.


N

2022. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
0%

"én már felső tagozatos koromban magamnak készítettem az uzsonnát"

El tudom képzelni, hogy akkor még ő is. :)

Egyébként meg te nő vagy, nem? :)

2022. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
91%

Jah, amikor a 75 éves anyja ment a kertbe apam után uditovel...

Kb boldogan, hisz apam jó ember, mert dolgozik és nem iszik


Ez a mentalitás szolgálja ki. Szerinte az is jó, hogy a körösztlányát megverte q férje, börtönben is volt de megbocsáthatatlan neki, és szépen élnek...meg az is, hogy a saját férje verte. Dolgozott. Ivott is, arról hallgat unokaknak...



Most a nője költözött oda, az is ki is szolgálja, a pénzért, de ezt tagadja. Olyan, mint a filmekben a gonosz , aki báránybőrbe bújt. Cseles, hazug, intrikus.

Igaz, anyámat már eluldozte apa, mama már öreg, ez a nő az egyetlen lehetősége, vele bunkó se mer lenni, mint anyámmal...

2022. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:

48-as,nem.

Férfi vagyok,de ez mindegy.


Sokszor Apám is csinál dolgokat itthon,pl néha főz,de az olyan is.

Ha pl neki kell valami és nincs(pl olaj sütéshez),akkor elmondja anyámat mindennek,hogy egy igazi háziasszony odafigyel ezekre.


Teregetni egyszer teregetett,kiszedte a mosógépből a szennyest,és kirakta úgy,mosatlanul,nem hittem el.

2022. márc. 31. 20:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!