Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő úgy dönt, hogy...

Ha egy nő úgy dönt, hogy elhagyja a családját, akkor elhordják minden kurvának, szívtelennek, míg egy férfi ezt sokkal könnyebben megteheti. Nem felháborító ez a kettős mérce?

Figyelt kérdés
Akár új családot is alapíthat, vagy kezdhet teljesen új életet, senkit nem fog érdekelni, míg egy nőn örökre ott fog maradni ez a “billog”.

2022. máj. 2. 17:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/124 anonim ***** válasza:
23%
Köszi! Igen, sajnos sok a hülye kérdező, ezt tapasztalom én is, minden témában. Mélységesen elítélem az ilyen szapizót, nemtől függetlenül. Akkor már inkább adta volna azonnal örökbe, esélyt adva egy jó családra a kezdetektől fogva.
2022. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/124 anonim ***** válasza:
14%
11# Aha. A nagy sietségben hogy osszad az észt nem vetted észre hogy ez egy másik kérdés 😂
2022. máj. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/124 anonim ***** válasza:
27%
12.: Neked mi a bajod, meg milyen észosztás? Pontosan ahhoz a kérdéshez írtam, amihez akartam volna. Fogalmam sincs, miért kötöttél belém...
2022. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/124 anonim ***** válasza:
17%
Én nőként úgy gondolom, hogy a legtöbb pasi akarata ellenére lesz apa. Oké, tudom, húzzon gumit, de nem lenne egyszerűbb, ha a nők nem hazudoznának, hogy beveszik a bogyót, miközben eszükben sincs? Aztán ha a pasi elhagyja a nem kívánt gyereket, akkor mindenki csodálkozik. A nő miért hagyja el a gyerekét, ha egyszer maga akarta mindenáron?
2022. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/124 anonim ***** válasza:
3%

13# A stílus zavart meg, ilyen alantas szöveget emberre értve normális ember nem ír.

(pfejj....)


"Mélységesen elítélem az ilyen szapizót, nemtől függetlenül."

2022. máj. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/124 anonim ***** válasza:
64%
Na, megérkeztek a véletlenül teherbe eső anyukák :D
2022. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/124 anonim ***** válasza:
18%
Miért az fairplay, hogy egy nő két szatyorral érkezik, az önálló életet élő háztulajdonos manushoz, majd összeházasodik vele pottyant egy két gyereket 6-10 év múlva meg elválik tőle, a bíróság az anyának ítéli a gyerekeket (10 ből 9 szer) a manus meg a saját házából mehet ahová akar sőt még fizetheti a gyerektartást is?
2022. máj. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/124 anonim ***** válasza:
21%
15.: Mit pfejjezel? Szerinted normális az az ember (akár férfi akár nő) aki csak beleszapizik ész nélkül a világba? Szememben az ilyen nem ember. Nekem meg az ilyen a pfejj. 🤢🤮 Aki nem tudatosan, felelősségteljesen egy másik féllel teszi, az igenis szapizik. Te is ilyen vagy, és azért sértődtél meg? 🤡
2022. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/124 anonim ***** válasza:
95%
17-es, hülyeséget írsz. Ha a ház a pasié volt, akkor megnyugodhatsz, hogy a nő távozhat a 2 nejlonszatyrával meg a gyerekeivel, ahova akar.
2022. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/124 anonim ***** válasza:
9%
Na és a gyerektartás?
2022. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!