Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak lehet hogy tetszik...

A páromnak lehet hogy tetszik a nővérem?

Figyelt kérdés
Nagyon szép lány és okos, és a párom már többször is megjegyezte hogy milyen szép és hogy hogy lehet az hogy még nincs barátja,és ha a nővérem is ott van ahol mi akkor feszültebb, és volt olyan hogy egész este a nővéremmel volt és ivott,velem pedig nem foglalkozott már csak amikor elment a tesóm. (Családi sütögetés volt). Nagyon szeretjük egymást,de ez a kérdés mindíg bennem van, és észre lehet venni azt ha valakinek tetszik a másik. Ha rá kérdezek akkor kiabál és azt mondja hogy hagyjam békén. Szerintetek mit csináljak?

2022. máj. 27. 12:15
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
88%
Tudtuk, hogy férfi vagy, ezt felesleges volt közölni.
2022. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
2%
12-es: Ilyen apró hülyeségből problémát csinálni, amikor egyértelmű a megoldás, adja magát a hármas. Mégsem találok élvezetet abban, hogy csurgó nyállal nyomkodjam a lepontozó gombot meg lehülyézzem a nőket ezért :D Az szexizmus lenne.
2022. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
82%
A párodnak BIZTOS hogy a tesód tetszik. Ezért sem hajlandó megbeszélni veled, csak kiabál.
2022. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
85%
Ez annyira egyértelmű helyzet, hogy nincs miről beszélni. A barátoddal többet nem találkozol és ennyi. Magyarázkodni se kell, vitatkozni meg aztán végképp nem. Semmit nem vesztesz vele, sőt, a megszabadulással nyersz. Dehogy szeretitek egymást nagyon! Te se nagyon, ő meg sehogy.
2022. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
12%
Amíg csak tetszik neki, addig nincs gond, msot ez olyan hogy gondolom utcán is emgnéz más lányokat. Lépni akkor kell ha nekiállna valaki más felé közeledni is.
2022. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
94%

Az kiabál, akinek a háza ég...

Szakíts.

2022. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
8%
Azáltal, hogy 0%-ra pontoztátok a valaszomat, sikerült megerősítenetek azt, amit mondtam :D ezt is pontozzátok nullára pls :D
2022. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
5%

Te most féltékenykedsz ? Növéredre.

Párod látja rajtad hogy féltékeny vagy lehet hogy semmire .

Én és férjem is egy munkahelyen dolgozunk főként férfiak vannak csapatban ,én meg velük szoktam beszélgetni akkor nem a férjemmel .

Még sem kezd féltékenykedni.

Te se tedd mert okozta nem látok rá.

2022. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
6%

#18


Remélem, hogy a férjed úgy vág ki téged, mint macskát szarni.

2022. máj. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
14%

Ha rendben lenne az önbecsülésetek, nem könyvelnétek el azonnal a kérdező párját úgy, hogy nem is ismeritek, csak azalapján amit ő elmondott, pedig a 18-as nem mondott hülyeséget. Nekem is volt betegesen féltekeny párom és az ő fejében teljesen torz kép volt, úgy is mesélt rólam másoknak...hát most is ezek az érzések jönnek elő bennem. Előbb tegyétek rendbe az önbecsüléseteket és ne féltékenykedjetek simán lehet, hogy egyébként ok nélkül, mert férfiként mondom, hogy ilyen kapcsolatban élni elviselhetetlen és én szakítottam mindig, ha ilyen került mellém...


Most is le lehet pontozni, tudom, sokatoknak fáj az igazság!

2022. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!