Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak lehet hogy tetszik...

A páromnak lehet hogy tetszik a nővérem?

Figyelt kérdés
Nagyon szép lány és okos, és a párom már többször is megjegyezte hogy milyen szép és hogy hogy lehet az hogy még nincs barátja,és ha a nővérem is ott van ahol mi akkor feszültebb, és volt olyan hogy egész este a nővéremmel volt és ivott,velem pedig nem foglalkozott már csak amikor elment a tesóm. (Családi sütögetés volt). Nagyon szeretjük egymást,de ez a kérdés mindíg bennem van, és észre lehet venni azt ha valakinek tetszik a másik. Ha rá kérdezek akkor kiabál és azt mondja hogy hagyjam békén. Szerintetek mit csináljak?

2022. máj. 27. 12:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
33%

A leírásod alapján gyanúsnak tűnhet a dolog, de fennáll annak is az esélye, hogy elfogult vagy az attól való félelem miatt, hogy a párodat meghódítja a nővéred így torzítod a sztorit tudattalanul is.


Kérdésem, hogy hogyan kérdezted meg a párodat a nővéredről, mikor kiabált. Mert ha normális hangnemben, civilizáltan, és így kelt ki magából, akkor az felettébb érdekes. De ha vádaskodva nekirohantál, akkor valamelyest érthető, hogy felment benne a pumpa. Hogyan történt ez a beszélgetés?


Szerintem önmagában nincsen probléma azzal, ha egy férfi megjegyzi, hogy szép és okos a testvéred. Az én párom is mondta már, hogy férfi szemmel jól néz ki a húgom, és meg szokta kérdezni, hogy van-e már neki párja. Én ebbe nem látok bele semmit.


De azt is elismerem, hogy azért a női megérzések sokszor nem alaptalanul jeleznek be. Az a baj, hogy ahhoz, hogy jól megítéljem a helyzetet, kevés ez az infó, és kevés, hogy egy szemszöget hallgassak meg.


Egyébként ha én feszült vagyok valaki társaságában még tetszik, akkor nem tudok egész este önfeledten inni vele, ez nálam két egymást kizáró dolog.

2022. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
10%
Látom újabb normális valaszt (22-es) le kellett pontoznotok. :) Már a 49%-os értekeltséget is soknak tartom a hisztis hozzáállásotok mellett, de már haladás :D
2022. máj. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
19 válaszolnak üzenem 20 éves házasok vagyunk férjemmel nem féltékenykedik rám mert nincs rá okkal ismer.
2022. máj. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
95%
Szakíts vele, mert hamarosan nem csak kérdezgetni fog, hanem iszogatnak és megdugja (exem sem véletlenül ex)
2022. máj. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is csak azért van veled a pasid, hogy láthassa a nővéredet. Gáz.
2022. máj. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
77%

Jézusom mi ez a ezt is lehet lepontozni bruhuhu hiszti, ki nem szarja le, hogy lepontoztak valakit a kérdés szempontjabol egyáltalán nem releváns 😃

Kérdező szerintem dobd ki a srácot jobban jársz hidd el

2022. máj. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen durván reagál egy ilyen kérdésre,ott van valami titkolni való..Ismerem ezt.
2022. máj. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
6%
rá lehet állítani a nővéredre másik pasit. cinikus, de például, ha budapestiek vagytok esetleg engem.
2022. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
64%
26-os válaszoló: Nos, ez amiatt szempont, hogy a kérdező hajlamos lehet a többségnek hinni, sem mint a jó válaszoknak. Ezer légy nem tévedhet alapon :D Most már megvan? Amúgy valóban leszarandó, hogy ki milyen pontot kap a válaszaira, mert nem ettől függ a bevétele senkinek :D
2022. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
85%
Majd a kérdező eldönti szerintem kinek hisz és kinek a véleményére ad, nem pontszám alapján fogja szerintem ezt mérlegelni 😃
2022. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!