Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjuk meg az esküvő...

Hogy oldjuk meg az esküvő kérdését?

Figyelt kérdés

Bocsánat a hosszú kifejtésért. 19 éves lány vagyok, a tanácsotokat kérném a szüleimmel kapcsolatban. 2 éve elváltak, apának szeretője volt, és őt választotta, együtt élnek azóta. Érthető okokból anya kb gyűlöli őket, különösen az "új nőt", de apámat is. Nekem jó a kapcsolatom velük, mindkettejükkel. Namost. Apám családjában esküvő lesz a nyáron, férjhez megy az unokatestvérem. Apa új párja nem ismeri a lányt, anya viszont 20 éve ismeri, jó a kapcsolatuk.

1. Anya kijelentette, hogy nem jön el az esküvőre, ha az új nő is ott van

2. Testvérem kijelentette, hogy ő ugyan elmegy mindenképp, de a háta mögött ki fogja beszélni az új nőt, és mindenkinek elmondja, hogy az a nő szedte szét a családunkat (szerintem ez nem igaz, de nem tudom meggyőzni)

3. Az új nő azt mondta nekem, hogy nem szeretne gondot okozni, ő nem jön el az esküvőre, menjek nyugodtan anyával, és akkor nem lehet gond, hiszen ő nem is ismeri a menyasszonyt, menjünk csak mi

4. Erre apa kijelentette, hogy ő nem megy a nő nélkül, mert ők már egy pár, ezt el kellene fogadni mindenkinek

5. A menyasszony azt szeretné, ha mindannyian ott lennénk, de szerintem konkrétan csak gyilkos pillantások lesznek oda-vissza, senki nem érezné jól magát

Na most mi a fene legyen? Mivel anyáék nem beszélnek egymással, én vagyok köztük a "futár", de hogy oldjuk ezt meg? Ki jöjjön, ki ne az esküvőre?


2022. máj. 30. 12:03
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
90%
Azt hiszem a 17-es válaszoló voltam, de jézusom, anyád beteg. Elhiszem, hogy fájt a megcsalás és teljesen más életet kell már élnie, de egy családi rendezvényen (ami főleg miattatok van) moderálja már magát és fogadja el, hogy a te életedben még ott van az apád. Lehet, hogy pl a tesód nem hívná el valamire, de te igen és el kell, hogy fogadja. Bár írhatok én mindent, nem tudna megváltozni és felfogni a dolgokat, már bocsánat... Most amúgy is, egy esküvőn, majd a lagzin mennyit látná? Gondolom nem 20-an lennétek, hanem 100-an, ha nem többen...
2022. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
200 fős esküvő lesz, szóval szerintem sem látnák egymást túl sokat. Tudom, hogy fáj anyának még mindig ez az egész, de ideje lenne továbblépni, vagy legalább egy minimális szinten elfogadnia a helyzetet. Én mindig apás voltam, könnyebben megértettem mi történik, de tesóm az én ellentétem, ő teljesen anyával ért egyet. Hát ez van. Köszönöm mindenkinek :)
2022. máj. 30. 14:20
 23/39 anonim ***** válasza:
81%

Tesód elég nagy paraszt, már nem azért.

Azért elég szomorú, hogy anyukád nem tud viselkedni valakinek a nagy napján. Oké, elviszem, hogy fáj neki, hogy megcsalták, de akkor is megemberelhetné magát erre az egy napra.


Az én szüleim is elváltak. Mégis, tudnak felnőttek módjára viselkedni. Ha találkoznak pl. ballagás, megférnek egymás mellett.

Kérdező, én azt tanácsolom, hogy ne legyél köztük futár, oldják meg maguk.

2022. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
85%

Sztem az ifjú pár azzal jár a legjobban, ha az egész családod nem megy el.


A tesód a legprolibb, kihasználva más esküvőjét arra, hogy balhézik és kibeszéli az új nőt mindenkinek.


A legértelmesebb meg apád új nője.

2022. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
89%
A lényeg hogy te menj el,csak a rokonaid esküvője illene ott lenned,anyud helyében én sem mennék mert egyáltalán nem is lenne jó,én sem mennék el úgyhogy a volt férjem párja ott lenne.
2022. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
79%
Ebből nem elhet oylan helyzetet kihozni h mindenkinek jó legyen.
2022. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
86%
Valahol értem anyukád érzéseit, viszont egy neki kedves személy esküvője nem kellene, hogy ilyen vita oka legyen. Ha valóban pótanya az unokatesód szemében, akkor igazán megteheti, hogy vesz egy mély levegőt, csinosan felöltözik, a volt férjre rá sem néz, és végigüli az esküvőt. De ha a saját lány ballagásán sem tudta visszafogni magát, akkor ez esélytelen.
2022. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
10%
Hát kérdező te se lehetsz egyszerű eset ha a kis ribizlit pártolod.
2022. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
85%

Nem kellene a rokon eskuvpjet szetcseszni!


Akkor sem, ha nalatok kikialtottak a hadiallapotot!

2022. máj. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
91%
Civilizált körökben az ilyesmit úgy oldják meg, hogy mindenki elmegy és egy estét kibír normálisan viselkedve, hogy ne bæssza el a fiatalok esküvőjét.
2022. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!