Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egykék! Mi a legnagyobb...

Egykék! Mi a legnagyobb előnye annak, hogy nincs testvéretek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 05:17
1 2 3 4 5 6
 51/56 NTBS ***** válasza:
87%
A nagyfokú önállóság, és felelősségteljes döntések meghozatala. Igaz nekem apukám is hamar meghalt.
2023. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell osztozkodni és szórakozni az öröklésnél. A családban sok a testvér, csak a marakodás ment az örökléskor.
2023. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
89%
A szüleim elváltak kisbaba koromban, most vagy mostoha testvér vagy féltestvér, hát... így is nagyon szegények voltunk.
2023. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
89%
Például a szülők teljes figyelme csak rá irányulhat, ami előnyös lehet az anyagi és szellemi fejlődés szempontjából. A nincstelen gyermek személyes kapcsolatai is mások lehetnek, és nincs olyan nyomás, hogy bizonyos értelemben meg kell felelnie a testvéreinek
2023. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
85%
Ami viszont nagy sz.r szitu még, ha nincs is testvéred a szüleid pedig így is sz.rnak veled foglalkozni. Bár nem vagyok ténylegesen egyke, de a két féltesóm sokkal idősebb tőlem, így ők elköltöztek mikor én ovis, majd alsós voltam, utána viszont olyan pokoli magányban éltem otthon sokáig, ami leírhatatlan. 😳 Még jó, hogy nagymamámék a közelben laktak, máskülönben tuti, hogy nem bírtam volna ki ép elmével. Ilyen az, amikor anyád pasifogónak szül. 😅
2023. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
89%

Egykeként nekem is a magány volt a legrosszabb, pedig még introvertált is vagyok.


A szüleim szartak rá, napi 10-12 órákat dolgoztak, otthon max a kutya várt. Reggel felkeltem, már elmentek dolgozni. Hazajöttem iskolából még nem voltak otthon. Haza estek 18-20 óra körül, azt kis házimunka, bevásárlás után beültek a TV elé, azt ott zombultak 1-2 órát majd lefeküdtek. Hétvégén meg döglöttek délig, utána elmentek vásárolni, engem otthon hagytak akkor is. Vasárnap talán hozzám szóltak és megkérdezte anyám mi újság az iskolában. Kb. levegőnek néztek.... ráadásul idősek voltka, nagyszüleim meghalltak. Rokon, barát senki nem volt. 4-5 évem biztos így telt el.

2023. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!