Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom vett egy házat, anyukám...

Párom vett egy házat, anyukám szerint nekem is járna belőle rész? Családi vita van 22/L

Figyelt kérdés

Szóval szüleimnél élünk 2018 óta, 0 rezsivel a párommal.

Párom viszont tavaly vett egy házat ami csak az ő nevén van. Én nem adtam a házba bele, mivel iskolába jártam és nem volt pénzem.

Viszont a párom nálunk él, itt eszik, fürdik stb.

Anyukám szerint ez így nem jó, nekem is járt volna belőle 1,5-2 millió forint

Mit gondoltok ?menjek ügyvédhez?



#ház #család #párkapcsolat #Szülőknél élés
2022. júl. 10. 12:50
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
22%

40. Te haszonélvező vagy. Nem kell a gyerekeid engedélye hogy ott lakhass. Ha akarod még ki is adhatod albérletbe nem mintha írtad volna hogy akarod csak úgy mondtam, mert elég sok jogod van. Majdnemhogy több mint a ház tulajdonosainak.


A kérdező még iskolás volt ta aly, tehát egy fillért se fizetett a házba.

2022. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
78%
40-es válaszoló vagyok. Nekem egy ügyvéd azt mondta, nekem semmi nem jár a házból, mert elváltam a férjemtől, aki rá pár év múlva meghalt. Nem volt beteg, váratlanul történt.
2022. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
40%
Ja akkor ezért. De akkor sincs köze ennek a kérdező problémájához mert ő még nem is dolgozott amikor vette a barátja a házat, szó szerint semmit nem adott bele. Együtt élnek mert a szülei megengedték, házasok pláne nem voltak. Össze se hasonlítható azzal ami veled történt.
2022. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

vannak furcsa emberek...

Ha a srác vette a házat miért is adná neked a felét?

Értem én,hogy élősködött rajtatok,de ti nem komunikáltok? Nem beszéltétek meg az elején mi,hogy lesz? Eléggé furcsa ez,de hát ahány ember annyi szokás ...

2022. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező elszégyellte magát és inkább eltűnt 😄
2022. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 xp ali ***** válasza:
19%
Ha elváltok, akkor fog járni. Addig nem jár, max adható.
2022. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!