Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha a családom...

Mit tehetek, ha a családom nem akarja elfogadni, hogy nem akarok párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

A szüleim kijelentették kb 1 éve, hogy egy vesztes vagyok, mert 19 évesen eddig nem volt egy kapcsolatom se, illetve rajta kívűl az egész családom ezzel csesztet egyfolytában, hogy mikor lesz végre barátnőm, azzal is jönnek, hogy "nekik már ennyi idősen több kapcsolatuk is volt már" stb.

Érdekelnek a lányok, de egyáltalán nem érdekelt/érdekel a párkapcsolat 1-2 kivételen kívűl, jelenleg feleslegesnek is vélem, inkább a tanulásra szeretnék koncentrálni. Sosem értettem, hogy másnak miért olyan fontos, hogy mikor lesz az embernek valakije.


2022. júl. 15. 19:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Megismerkedtem nemrég egy "férfival" ő 42 éves és még szűz, sosem volt parkapcsolata még nem is csókolózott senkivel.

Azért eddig ne várj a dologgal mert ilyen korban már úgy marad az ember. Nincs akinek ez vonzó lenne. :(

2022. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!