Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek mérgező, rosszindulatú...

Akiknek mérgező, rosszindulatú családtagja, rokona van, várjátok a halálát?

Figyelt kérdés
Nyilván tenni nem tesztek érte, félreértés ne essék, csak arra vonatkozik a kérdés, hogy várjátok e az ilyen hozzátartozótok halálát, mert megkönnyebbülnétek tőle. A kérdés független attól, hogy örökölnétek e, vagy sem, csak lelki oldalról szól a kérdés.

2022. júl. 28. 10:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Egyszerűen nem tartom vele a kapcsolatot.
2022. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
77%
Mindenképp. Kíváncsi leszek, hogyan reagálok rá. Ilyeneket tervezek, hogy pezsgőt bontok és hasonlók. Megnyugszik végre az életem egyik oldala. Kellene... egyszerűen nem tudok normálisan összejárni a többi rokonommal a két barom miatt. Nárcisztikus rohadékok, fater és a fivére.
2022. júl. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert eljutottam a teljes közöny szintjére velük kapcsolatban. Másfél évtizede nem tartok velük semmilyen kapcsolatot és őszintén nem érdekel, hogy élnek-e vagy sem.
2022. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
98%
Sok igazságtalanság ért a családom részéről, inkább konkrét bántalmazás, de halált senkinek sem kívánok. A múlton nem lehet változtatni, a rosszakat kívánás meg nem az asztalom, és az én szitumban csak rontana mindenen. Inkább szánom őket, van miért.
2022. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, van. Azért nem vagyok benne biztos, mert volt 1 rokon, aki annyi gondot okozott a családnak, hogy sokszor kívántuk, bárcsak megszabadulnánk tőle. Azonban a halála ( és a halál módja) a mai napig nem hagy nyugton. És tudom, hogy nem ezt érdemelte, bármilyen is volt.

Viszont van egy olyan rokon, aki ismét átlépte a közömbös szintet, pedig évek kellettek, hogy sikerüljön a gyűlöletet és undort közönnyé szelidíteni. Ez az illető tönkretett fizikailag és lelkileg is. A mai napig nem tudtam kiheverni.

2022. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
86%
Nem.Ilyet nem szokás kívánni,még a legeslegrosszabb ellenségének se az embernek.A normális lelkületű ember így áll ehhez a dologhoz.
2022. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek nem várom a halálát.

Az ilyen rokont messze elkerülöm.

2022. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Szeretném, hogy végre megjavuljon. De nem akar.
2022. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem, az ilyen rokonokkal már lassan két évtize nem tartom a kapcsolatot, úgyhogy nem számít, hogy élnek-e vagy sem.
2022. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
95%

Nemet jelöltem de igazából nekem teljesen mindegy élnek halnak e, nem részei az életemnek a szüleim így a hiányuk sem tűnik fel sem most, sem akkor ha már tényleg nem lesznek .

Nem mindenki való szülőnek , ez van .

2022. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!