Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire spúrság, ha családtag...

Mennyire spúrság, ha családtagot kérnek fotósnak az esküvőn?

Figyelt kérdés
Az apa aki egyébként elég jól keres, a fiát szeretné fotósnak a saját esküvőjén.
2022. aug. 16. 19:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
93%
Belegondoltal abba, hogyha ezt rabizod, nem fogja tudni teljesen jol erezni magat? Neki nem lesz olyan elmeny az eskuvo.
2022. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
43%
itt egyetlen kérdés van: a fiának megfelel így? Ha igen, onnantól mindenki másnak kuss aki belepofázna. Ha meg a srácnak nem oké így, nyissa ki a száját.
2022. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
93%
Nem is igazi egy esküvő, ha nem készül húszezer olyan fotó, amit soha többé nem néz meg senki.
2022. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
92%

Aki azt írja, hogy "miért ne?" az komolyan, hogy lehet ekkora proli?

Talán azért ne, mert ha meghívnak egy esküvőre, oda nem dolgozni mész.

Ha a vőlegény pincér, akkor Ő meg a vacsorát szolgálja fel?

2022. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
88%
Ez attól függ, hogy a fia hogy áll hozzá. Megértem, ha inkább nem szeretné, mert szeretné ő is szimplán vendégként szeretné jól érezni magát az apja esküvőjén. Illetve ha el is vállalja, akkor is megfizetni. Szóval na, nem értek egyet azzal, ha valaki úgy gondolja, hogy csak azért mert valaki családtag, ingyen kéne neki dolgoznia. Ha most nem is teljes áron, de akkor is, ingyen elvárni mástól a munkát, csak azért mert családtag.. az nem okés. Szóval szerintem meg lehet kérdezni az adott családtagtól, hogy mit szólna hozzá, de nem szabad ráerőltetni.
2022. aug. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
17%

"Aki azt írja, hogy "miért ne?" az komolyan, hogy lehet ekkora proli?"


Nyilván a gyerek ajánlja fel. Fel sem merült bennem, hogy az apja akarja rákényszeríteni. AMúgy nem tudjuk, hogy fényképez. Ismerek olyan amatőr fotóst, akire gondolkodás nélkül rá merném bízni, mert ért a géphez, jó gépe van és jól komponálja a fotókat. Az is lehet, tanulta, vagy tanulja a gyerek, és első referenciák lesznek.


Én inkább csak irigységet, mások leszólásást látom a kérdésben, és hogy a kérdező nem bírja sem a papát, sem a gyereket.

2022. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
"Nyilván a gyerek ajánlja fel" - olvasd el a kérdést újra.
2022. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Nálunk feleségem keresztapja volt a fotós, saját maga ajánlkotzott, amatőr fotóművész, gyűjtő.
2022. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
88%
Ha elvállalja megköszönitek aztán enyni bár azért valamivel illik meghálálni.
2022. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
64%

Minden a hozzáálláson múlik. Pl anyukám szakács és ő akarta megfőzni az esküvői menüt. Megmondtam neki hogy ott egyetlen egy dolga lesz , örömanyának lenni. Megmondtam hogy keressen egy olyan barátnőt aki szintén szakács, megbízik benne és hasonlóan főz. Nyilván anyum szabott ki minden alapanyagot, együtt terveztük a menüt stb.. még be is szerezhette, de aznap nem főzhetett, ő örömanya volt.

Viszont apám esküvőjén ha jól kijövünk szívesen fotóznék ha fotós lennék, szép nászajándék is.

2022. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!