Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire spúrság, ha családtag...

Mennyire spúrság, ha családtagot kérnek fotósnak az esküvőn?

Figyelt kérdés
Az apa aki egyébként elég jól keres, a fiát szeretné fotósnak a saját esküvőjén.
2022. aug. 16. 19:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
66%

30

De ez a te rokonságod volt. Nem mindenki sértődik meg.

Pl nálunk az egyik családtag virágkötő. Meg is sértődött volna ha mást kérnek fel. Olyan virágkompozíciókat csinált kék rózsából, asztaldíszeket, a násznépnek virág kitűzőt. És nekik a férjével ez volt a nászajándék.

Szóval van akinek ez belefér van akinek nem.

Meg ugye az is kérdés milyen a viszony. Azért az apámnak fotóznék pénz nélkül, nagyon szívesen

2022. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
91%
Azért a virágkészítés és a fotózás nem ugyanaz. A virágkészítés nem zárja ki, hogy valaki vendégként is részt vegyen az esküvőn, hiszen a csokrot, díszeket előtte csinálja meg, és nagyon szép nászajádnék, mert igazán egyedivé tudja tenni a nagy napot. De magán az esküvőn viszont valaki vagy fotós, vagy vendég, a kettő együtt nem megy, fizikai képtelenség. Azért a házasuló ilyen közeli rokona csak vendégként legyen már ott, és a képeken is legyen rajta, nem?
2022. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
53%

Eszem megáll, hogy valaki nem érti mi a gond azzal, hogy egy vendéget (ingyen) dolgoztatnak az esküvőn...

Sok mindent elárul ez rólatok.

Gondolom ez ugyanaz a típus, aki megsértődik, hogy drága a taxi, a lángos, mert a taxisok, lángososok "pénzéhesek"...

2022. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
89%
#31 Egy virágkötő az előkészületeknél vesz részt és az esküvőn már csak jól érzi magáőt, ezzel ellenben a fotósnak ez egy teljesnapi talpalás a készületektől a gyertyatáncig. Meg az is más, ha valaki felajánlja, vagy felkérik. Én speciel szeretem külön választani a dolgokat és, ha családtagként, vagy barátként hívnak valahová, akkor mulatni szeretnék és nem dolgozni. A fotózás amúgy is egy kényes téma, mert sokszor lehetett olyat hallani, hogy a családon belül ajánlkozott fotósnak, csak mert rendelkezett egy DSLR géppel, viszont a végeredmény szörnyű lett. Az esküvő egy olyan esemény, amit nem lehet megismételni, ott profi fotóükat kell készíteni.
2022. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
77%

Igazatok van, rendes vendég volt a virágkötő.

33

De azért én dolgoznék ingyen egy esküvőn az apámnak. Unokatesónak nem biztos, de azért az apám az csak az apám. Meg ennyi idősen csak nem világraszóló lakodalmat csap.

2022. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem mondjuk nem derül ki, se az, hogy ingyen lenne, se az, hogy mondjuk egy 500 személyes lagzit kell végig fotózni. Nem mellesleg a drága gyermek is mondhat nemet.
2022. aug. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!