Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem anyja “vicces” jellel...

Az exem anyja “vicces” jellel illette facebookon az összes esküvői képemet. Ez normális?

Figyelt kérdés

2 éve szakítottam az exemmel. Azóta megismertem egy másik férfit, aki azóta a férjem. Most tettük ki az esküvői fotóinkat, az exem anyja meg röhögős fejjel reagált.

Mit éreznek az ilyenek?😃


2022. aug. 21. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
38%

A volt majdnem-anyósod éretlen. Érdekes lenne az exednek is megmutatni ezt.


Amúgy blokkold, és nem fog látni semmit tőled. Személyes képeket meg amúgy sem javasolt publikusan posztolni.

2022. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
69%

És mi a bánatnak nyilvános poszt egy ilyen családi eseményed?

Ez kb. olyan, mintha közzétennéd a helyi újságban, és belehallgatnál minden helybéli beszélgetésébe, hogy mit gondol, miközben ezt olvassa.

Lehet, hogy anyós pont azon röhög, hogy nyilvános a posztod. :-))) Nekem is az lenne az első reakcióm, hogy aki nem felvágni akar az esküvőjével, hanem örül, hogy párra talált, az miért tenné nyilvánossá.

2022. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
35%
Ugyanazt érzi, mint aki nem barátokkal beszéli ezt meg, hanem kérdést ír ki és önigazolást vér random idegenektől a neten.
2022. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
79%
A kedves mamában nyilván maradt némi tüske a fia miatti elválás miatt, talán ez egyfajta kicsinyes bosszú. Vagy csak boomer a mami, és nem vágja a hangulatjeleket. Tegyél rá magasból, hiszen már nem az életed része. És állítsd be a képek láthatóságát, és a reakció hozzáférését
2022. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
13%
Azon röhög, hogy szerinte a pici fia mennyivel jobb mint a férjed. Le kéne törölnöd
2022. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
30%
Kit érdekelne??? A másik, elég ciki esküvői fotót feltenni
2022. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
63%
Ha 45+ nő, akkor szinte biztos, hogy rosszul használja a jelet. Én 50 N vagyok, nemrég tudtam meg a kamasz lányomtól, hogy ez egy rosszindulatú, kiröhögős jel. Azt hittem, örömet, boldogságot jelent. Azt mondta, hogy a mosolygós, röhögős emojikat egyáltalán ne használjam, hacsak nem akarok megsérteni valakit. Azt mondta, hogy a halálfejnek van pozitív jelentése, de ezt szinte el sem akarom hinni.
2022. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
69%
37-es, ebben lehet valami. 49 éves vagyok, és egy huszonéves ismerősöm segített az FB-oldalamon leállítani több ismerősöm követését is, akiktől untam már, hogy mindig feljön az agresszív politizálásuk az FB-oldalamon.
2022. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, az anyós nézegeti a kérdező Facebookját, nem fordítva!
2022. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
83%
Én csak arra utaltam, mennyire más nekünk az FB használata, mint egy huszonévesnek. Még akkor is, ha a számítógépet, ill. az internetet egyébként napi szinten használjuk.
2022. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!