Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem anyja “vicces” jellel...

Az exem anyja “vicces” jellel illette facebookon az összes esküvői képemet. Ez normális?

Figyelt kérdés

2 éve szakítottam az exemmel. Azóta megismertem egy másik férfit, aki azóta a férjem. Most tettük ki az esküvői fotóinkat, az exem anyja meg röhögős fejjel reagált.

Mit éreznek az ilyenek?😃


2022. aug. 21. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
91%
Rosszindulatú és gyerekesen viselkedett , tojd le, ha tudja, hogy zavar téged, stb akkor boldoggá teszed csak.
2022. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
90%
letilt, töröl aztán meg van oldva.
2022. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 A kérdező kommentje:

60-as , LETÖRÖLTEM!

Ő nézeget ezek szerint.

2022. aug. 21. 22:17
 64/69 anonim ***** válasza:
91%
Hát ezért mondtam, hogy SEMMI adatot ne tegyél nyilvánosra, minek? Mire jó az? :D
2022. aug. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
88%
Gáz a nagyi.
2022. aug. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén, mégis kit érdekel a faccbúk? :D
2022. aug. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
92%
63# Akkor most tiltsd is le, és a továbbiakban nem fog tudni nézegetni, nyilvános posztodat sem.
2022. aug. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
64%

Végigolvastam a válaszokat, kicsit meglepődtem. Még a kérdező a hibás az ex anyja paraszt viselkedéséért... megáll az ész. Nekem több exem anyukája is ismerősöm a mai napig, pedig évek óta külön vagyunk, azóta megházasodtam pl, de soha semelyik nem volt paraszt semmilyen formában, sőt, még gratuláltak is. Szülinapomon is írnak egy sort, ahogy én is nekik.

Itt az ex anyjának vannak nagy problémái, ha még évekkel később is feljár a kérdező oldalára leskelődni, és még a vihogós emojit is odanyomja minden képe alá. Szerintem ez gáz, nem a kérdező, aki megosztja az örömét.


És akik olyat írnak, hogy ha nyilvánosra teszi, akkor vállalja is... hát ne haragudjatok, nekem is vannak dolgok, amik nem tetszenek a való életben vagy az interneten, amihez nekem is van hozzáférésem, mégsem érzek késztetést, hogy odafröcsögjek valami bántót. Főleg olyan dologhoz, ami engem személyesen nem érint, az én életemre nincs semmilyen hatással. Jó lenne már ott tartani, hogy az internetes bullying legalább annyira gáz, mint IRL parasztnak lenni, de amíg itt mentegetik a cinikus ex-anyós (jelöltet?), és a kérdezőt savazzák, addig annyira nem lep meg, miért ilyen nyomasztó az online tér.

2022. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
84%

Gyengébbek kedvéért:


1. A kérdező és az ex anyós nem ismerősök.


2. Ex anyós rakeresett a profiljára, látta a képet és röhögö fejet rakott rá.


3. Hagyjuk már hogy annyira idióta legyen valaki hogy nem tudja megallapitani a különbséget a röhögö és a mosolygó fej között.


4. Kérdezőnek joga van kirakni képet az eskuvojerol.


5. Ex anyós röhögö feje szánalmas és gyerekes.


6. Mindazonáltal nem ismerjük a részleteket, bár nekem az sokat elmond hogy két év alatt kiheverted a szakitast, találtál új párt, el is jegyzett és már össze is hazasodtatok. Enyhén szólva gyorsan osszehoztatok. Lehet hogy te se vagy ártatlan.


Bár igazából leszarom, attól még anyós így is úgy is gyerekes. De ezért annyira felesleges volt kiirni egy kérdést, ezt te is tudod. És tudod hogy a megoldás a tiltás.

2022. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!