Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem anyja “vicces” jellel...

Az exem anyja “vicces” jellel illette facebookon az összes esküvői képemet. Ez normális?

Figyelt kérdés

2 éve szakítottam az exemmel. Azóta megismertem egy másik férfit, aki azóta a férjem. Most tettük ki az esküvői fotóinkat, az exem anyja meg röhögős fejjel reagált.

Mit éreznek az ilyenek?😃


2022. aug. 21. 14:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
100%
Én 45 éves vagyok, egy csomó emojiról nem tudom azt sem, hogy mit ábrázol, egyszerűen nem ismerem fel,nem hasonlít semmi általam ismert dologra. Van pár olyan, ami annyira részletekbe menően van megalkotva, hogy nem látom rendesen. A vigyorgós fejekből meg olyan sokféle van, hogy némelyikről a mai napig nem tudom, hogy milyen érzelem leírására szolgál. Szóval lehet, hogy örült az exanyósod.
2022. aug. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
21%

Miért kell kitenni az esküvői fotókat?


Miért kell facén mutogatni?


Miért kell kapcsolatban maradni az exekkel, exek rokonaival, exbarátokkal?


Miért csodálkozol?


Valszeg azért vágott röhögős fejet, mert csodálkozik, hogy elvett valaki és már előre sajnálja a srácot! :D

2022. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
78%
Ne rakd ki nyilvánosra. Nem elég, ha az ismerősök látják?
2022. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
87%

43-as, hát ez az!

Ország-világ számára kirakja, aztán csodálkozik, hogy nem mindenki úgy reagál, ahogyan szeretné.

2022. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
8%
43: de hát pont, hogy azért látja, mert az ismerőse! :D
2022. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
100%
45-ös, valahol írta a kérdező, hogy nyilvános volt a poszt.
2022. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
10%
Miért az ismerősöd még mindig az exed anyja? Ez már eleve nem normális, de a részedről sem az, gondolom, nem nagyon tartotok kapcsolatot. Simán tiltsd le, és kész.
2022. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
95%

"Ha belegondolsz, valóban nevetséges egy többedik kapcsolat, hiszen az előzőek se sikerültek, miért pont ez?"



Remélem akkor te azzal vagy együtt mai napig akivel az első neked, hisz nevetséges lenne egy második...

2022. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne aggódj, nem egyedi eset, páromnak volt előttem családja (nem miattam lett vége) de a mi közös babavàró posztunkra is reagált valaki így, sok hülye van... (nem anyósa vagy volt párja, hanem közös ismerős, szomorú fejet nyomott rá)
2022. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
62%
Alapból a facebook meg minden közösségi szar tiszta cink.Felnőtt ember aki ésszel él nincs ilyen szarokon fent...
2022. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!