Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevagyok pánikolva,hogy már...

Bevagyok pánikolva,hogy már mindjárt 28 vagyok,és még mindig nem éltem, illetve sehol sem tartok az életben. Mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

2022. szept. 5. 17:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
28%
Hát én nem a szórakozásról érzem úgy, hogy azáltal tartanék valahol az életemben. Már vagy 5 komoly gazdasági válság földre tepert, nálam a "tart valahol" kb. azt jelenti, hogy van olyan gazdasági hátterem, amivel ezeket túlélem. Attól tartok, 1-2-3 éven belül a kérdezőnek sem az lesz a legnagyobb gondja, hogy nem mulatta ki magát, hanem hogyan ne kapcsolják ki a villanyát.
2022. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
10%
rébuszkérdés...
2022. szept. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%
Én 44 vagyok. 3 éve váltam el. Most próbálom magam újraépíteni. Amikor valamit biztosra veszel, és egy pillanat alatt minden szertefoszlik nem egyszerű. Bízni kell, hogy lesz jobb, habár ez nem egyszerű. Igazából én is azzal áltatom magam, hogy jobb lesz. Pedig az idő telik nap nap után, és nem változik semmi.
2022. szept. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
63%

Hát kezd el élni és érj el valamit. Tűzz ki kisebb célokat, tanulj, válts munkát, legyen valami hobbid (ha nem tudod mi, akkor próbálj ki töbmindent), vegyél kutyát vagy mitudom én szakállas agámát, ismerkedj.

Barátaid vannak? Családdal milyen a kapcsolat? Mi a munkád?

Nem lehet így válaszolni, h semmit nem írtál magadról!

2022. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%
Igyekezz mert mindjárt 50 éves leszel:)
2022. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
20%
Kezdj el semmitmondó kérdéseket kiírni gyakorira.
2022. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%

Én 25 leszek májusban, tehát 24.5 éves vagyok…


Én 22 éves koromig mindig nyugtatgattam magam, hogy még nagyon fiatal vagyok és nem vagyok semmivel elkésve… És nem aggódtam a jövőm miatt. Őszintén hittem benne, hogy majd magától alakul…

Aztán a 23. szülinapomon elmúlt ez a lazaság, de még mindig nem izgultam.


A 24. születésnapom viszont nagyon rossz volt. Villámcsapásként csapott belém a felismerés, hogy nem tartok sehol és nem értem el semmit sem karrier, sem párkapcsolat terén… Hetekig nagyon rosszul éreztem magam.

Előre félek a 25. szülinapomtól, hogy mit fogok akkor érezni.


Célok terén pedig minden egyre elérhetetlenebbnek tűnik… Mostmár nincs időm reménykedni, hogy “majd pár év múlva úgyis elérek valamit”. Most már cselekedni kéne, de nem tudok, tehetetlennek érzem magam… Egyre lejjebb adok a célokból, vágyaimból… Egyre több kompromisszumot kötök velük kapcsolatban, de ha ez így folytatódik, akkor mire 30 leszek, egyikből sem marad semmi, lemondok minden célomról, aztán annak is “örülök” majd, ha napról napra élek.

2022. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%
Te vagy az szomszéd?:D
2022. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
61%
Mit értesz azalatt, hogy még nem éltél? Hiszen minden nap felkelsz, csinálsz valamit, funkcionálsz = élsz. Miként definiálod az "élést", ami kimaradt eddig? Mi gátol abban, hogy azt csináld, amit életnek neveznél? Miért gondolod, hogy za jobb lenne, mint ami most van? Hol kellene tartanod és milyen mérce szerint?
2022. szept. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
76%
Épp ez az hogy ezt nem szó szerint kell érteni. Nyilván él az ember, szívja a levegőt. Élünk és meghalunk. De az élet nem csak ennyi. Az élet "értelmére" mindenki maga kell higy rájöjjön. Hiába írom hogy találj hobbit ha más ettől nem lesz boldog. Hiába írom hogy szerezz szakmát aminek van értelme amikor sokunknak nem feltétlenül az a célja hogy karriert építsen, hanem hogy jól keressen. Úgy kell alakítani hogy boldogságot találj azokban adolgokban amiket csinálsz. Higy reggel úgy kelj fel hogy igen, van miért felkelni. Ha nem így kelsz fel akkor változtatni kell. Általában az embernek van valami amit nagyon szeretne, mindenkinek más. Ezt kellene célul kitűzni. Mert később 10 év múlva előjon ugyanez az érzés de akkor már sokkal kevesebb esélyed lesz a megvalósítására.
2022. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!