Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevagyok pánikolva,hogy már...

Bevagyok pánikolva,hogy már mindjárt 28 vagyok,és még mindig nem éltem, illetve sehol sem tartok az életben. Mihez kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés

2022. szept. 5. 17:54
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%
20:46-os valaszolo.. mintha a sajat gondolataimat/erzeseimet irtad volna le… szo szerint detto ugyanezt erzem, nap mint nap. En decemberben leszek 26, es sajnos en sem erzem mar azt, hogy van meg idom, ugy erzem hagyom eluszni a “legjobb” eveim, motivalatlan vagyok, nem tudom minek oruljek, eletceljaim 0, lofutyit se ertem el eddig es valahogy egyre jobban nem is erdekel, de belul megis szomoruva tesz. Kicsit ilyen depresszios feeling(?). Es en is csak hagytam magam sodrodni az arral, mondva majd kialakul… talan meg most is mondhatnank ezt, de valahogy nem erzem hogy jonne egy derult egbol villam csapas :/
2022. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Tanulj meg helyesen írni: be vagyok pánikolva.

Szívesen.

2022. szept. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%

Hát kapd össze magad akkor, mert 30 fölött gyorsabban halad az idő valamiért, én így érzem legalábbis.


Én is nemrég voltam 30.


...szinte, mert azóta sajnos eltelt 9 év, ami belegondolva csak úgy elrepült. Én is úgy érzem, hogy nem tartok sehol és belegondolva, hogy túl vagyok az életemnek minimum a felén vegyes érzések jönnek fel bennem.

2022. szept. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!