Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiküszöbölhető a vegetáriánus-...

Kiküszöbölhető a vegetáriánus-húsevő konfliktus?

Figyelt kérdés

8hónapja vagyok együtt a barátnőmmel aki vegetáriánus, de el tudja fogadni, hogy én nem vagyok az. Most hétvégén volt először a szüleimnél vidéken, és hát nem telt túl kellemesen. A szüleim kertes házban élnek és sok állatot tartanak: tyúk, lúd, nyúl, sertés és jelenleg egy növendék bikát is. Persze mielőtt elmentünk a szüleimhez meséltem róla, hogy sok állat lesz és azokat vidéken nem csupán kedvtelésből tartják.

Majd ott heves eszmecserét folytattak apámmal (aki mellesleg praktizáló állatorvos) a felelősségteljes állattartásről. Tehát dióhélyban kioktatta apámat, hogy az állatok levágása milyen maradi barbár szokás, stb. Ez már az érkezésünket követő első órában történt, aztán végül sikerült elterelni a témát és látszólag nem volt probléma. Ez szombat délután történt, az éjszakát ott töltöttük, aztán vasárnap délelőtt eljöttünk. Ezt leszmítva minden rendben volt, látszólag sikerült elhárítani a konfliktust. Csakhogy azóta ma beszéltem először apámmal telefonon és azt mondta, hogy többet ne vigyem oda a barátnőmet mert csak felmegy tőle a vérnyomása és "pimasz csitri"-nek titulálta.



2022. szept. 8. 12:14
1 2 3 4 5
 11/48 anonim válasza:
92%
még most hagyd el ebből előbb utóbb úgy is szakítás lesz. amelyik ilyen agyhalott az előbb utóbb téged is meg akar majd téríteni
2022. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
83%
te, kérdező, a liba is hasonló stílusban nyomja, mint te a priviket? Idézem: Meg anyádnak a f.aszfej kölyke.
2022. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
71%
#10-es, ezt a csajt nem lehet emberek közé vinni.
2022. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim válasza:
63%
elé kellett volna tenni egy nagy tányér pacalt ,egyé nyuszikám
2022. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
93%
Értelmes csaj lehet, akinek el kell mondani előre, hogy falun az állat nem hobbiból van tartva :D
2022. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
#12 liba a kedves édesanyád, akitől ekkora csomagot kaptál az életre.
2022. szept. 8. 12:37
 17/48 anonim ***** válasza:
92%

16. Ne írj ocsmány privátokat mindenkinek: "na majd anyádba jól bele******"

Értem már, miért van ilyen párod. Intelligencia szintben is hasonlók vagytok.

2022. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
94%

Az a baj, hogy full unintelligens a csaj. Nem zavar, ha valaki nem eszik húst, de hogy azt hiszi csak az a jó, amit ő gondol, az már igen.

Apukádnak van igaza.

Lehet normálisan is beszélgetni különböző véleményekről.

2022. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
93%
Apukádnak igaza van, és szerintem még visszafogottan is fogalmazott. Mindenkinek a saját dolga, hogy eszik-e húst vagy vegetáriánus, de nem kellene odáig fajulni, hogy osztja valaki az észt, hogy melyik miért jobb és a másik miért rossz. A barátnőd taplón viselkedett, pláne hogy vendégségben voltatok. Ha bocsánatot nem is kér, jobban tenné ha meghúzná magát, ha a szüleiddel találkozik. Ha nem tukmálják elé a húsos kaját vagy hívják oda, amikor épp levágják valamelyik állatot, ne legyen egy szava sem.
2022. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem a hús megevéséről, vagy nem evéséről szól, hanem a jólneveltségről. Ami a barátnődből sajna hiányzik.
2022. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!