Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A lányom...

Mit csináljak? A lányom felnőtt-gyerek szerelem témájú történeteket ír. Csináljak egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

A lányom nemrég töltötte be a 13-at,de már régóta van egy weboldala.G portalos,a címét tudom,de nem néztem olyan sokat rajta. Most megnéztem unalmamban,és csak ilyen témájú történeteket ír,leginkább animékből,de vannak azért filmekből is.Örülök hogy kifejezi magát,és ügyesen is ír,de ezek...?

Csak a szerelem részéig mg a csókig ír,ezt leköthetem.Mit csináljak?Miért érdekelheti ez a téma?CSináljak gyáltalán valamit?


2010. szept. 26. 10:41
1 2 3 4
 11/33 Harrr ***** válasza:
100%
Ne szólj semmit, nincs vele semmi baj. Valószínűleg foglalkoztatja a téma, és az írásod alapján normálisan írja le a dolgokat, bizonyos határokon belül. Ha szólsz neki, azt hinné, hogy kémkedsz utána. Esetleg később is ránézhetsz, de a legegyszerűbb ha bízol benne, és a nevelésedben. Ne kérd számon, ne erőltesd, hogy meséljen róla. Ha veled akarná megbeszélni elmondaná. Kiírja magából, elábrándozik a fantáziavilágában. Ennyi, semmi több. Legalább van egy hobbija, sok gyereknek az sincs.
2010. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 orsybaba88 ***** válasza:
100%

nincs ezzel semmi baj. 13 évesen én is felnőttes könyveket és szerelmes regényeket olvastam, verseket írtam, meg ilyenek. Természetes dolog, hogy érdeklődik a világ dolgai iránt.

ne aggódj, lehet h kinövi. Ha meg nem , még író is lehet.:)

2010. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Anyuka!

Én a magam részéről szívesen elolvasnám a történeteket.Kíváncsiságból is, na meg könnyebb úgy megítélni, ha az ember konkrétan látja miről alkot véleményt, mint így.

Gondolom nem titkosa az oldal.Ha lenne olyan kedves és belinkelné hol található szívesen elolvasnám.Úgyis kórházban ülök és szeretek olvasgatni.

2010. szept. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
eljesen természetes,a 13 éves nem azt jelenti hogy hülyegyerek és semmit nem tud arról a világról amiben él.Amit leírtál abból az tűnik ki,hogy minden rendben vele,korához képest szellemileg érett.Kár lenne megzavarni,vagy lefojtani ezt az alkotói tevékenységet,mert a szellem szabadsága garantálja az egészséges fejlődést,és hogy megtalálja a helyét az életben.
2010. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen*
2010. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
66%
Biztos beleszeretett egy tanárába :) nem értem miért kell ezen ennyit filozofálni. Szerintem teljesen normális hogy egy ilyen korú lány szerelmes. Én is az voltam.
2010. szept. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Az én időmben még igazi tinikorú sztárok sem voltak. Tizenhárom évesként rajongtunk és szerelmesek voltunk mindenféle énekesbe. Voltak köztük korosabbak is, de ez akkor nem tűnt föl, hiszen mi már "nagyok" voltunk. Természetesen róluk álmodoztunk, írtunk verseket, történeteket a nevek elhallgatásával. Ha lett volna biztosan animék is születtek volna róluk. Szerintem nagyon jó, hogy a lányod talált egy kreatív dolgot magában, amiben meg tudja fogalmazni az érzéseit.
2010. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Mi a bajod ezzel?

A téma? Ebben a korban legtöbb fiatal lányt a szerelem érdekli. Nem hiszem, hogy te más voltál, max. nem írtál róla.

Vagy az anime? Ez egy nagyon érdekes műfaj, nem kell elítélni, egyszer nézz meg egy Miyazaki animét, azok nagyon jók.

Nem értem, mi a problémád, a leányzó tehetséges, én verseket írtam ennyi idősen, igen, szerelem témában is, abból írtam a legtöbbet ebben a korszakban.

2010. szept. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
29%
Hát, szerintem addig örülj, amíg nem b*zis történeteket ír, az nagy divat a 12-15 év körüli anime-rajongók körében... Hagyd, hadd élje ki magát! Amíg nem fog ő is ott sikítozni az animeconon a többi lánykával, amikor meglátnak egy "I love yaoi" meg hasonló feliratú pólót/táblát, addig semmi gond :)
2010. szept. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
90%

Én 13 évesen már nem csak csókról írtam.

Szerintem figyelemre méltó lányod van, hogy pia, buli, szex helyett inkább történeteket ír. Én büszke lennék rá.

2010. szept. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!