Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A lányom...

Mit csináljak? A lányom felnőtt-gyerek szerelem témájú történeteket ír. Csináljak egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

A lányom nemrég töltötte be a 13-at,de már régóta van egy weboldala.G portalos,a címét tudom,de nem néztem olyan sokat rajta. Most megnéztem unalmamban,és csak ilyen témájú történeteket ír,leginkább animékből,de vannak azért filmekből is.Örülök hogy kifejezi magát,és ügyesen is ír,de ezek...?

Csak a szerelem részéig mg a csókig ír,ezt leköthetem.Mit csináljak?Miért érdekelheti ez a téma?CSináljak gyáltalán valamit?


2010. szept. 26. 10:41
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
13 évesen én is irkáltam hasonlókat. Tanár-diák szerelemről, az idősebb szomszédról ( 25 körüli srácról) ilyenekről. Igazából semmi jelentősége nem volt, csak jött. Szerintem semmi teendőd sincsen. Ki fogja nőni, ez még nem jelenti azt hogy csak az idősekhez fog vonzódni, csupán egy kis gyerekes dolog.
2011. jan. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Elolvastam a válaszokat, és egészen eddig ugyanazon a véleményen voltam, mint a többiek, de aztán elolvastam a pontosítást is, és kicsit megállt bennem az ütő.


Az egyértelműség kedvéért: a legfiatalabb, akiről írt, az 6 éves volt? Felnőtt férfival szerelmi kapcsolata volt? Ez kicsit nekem érdekesnek tűnik, főleg, mivel 13 éves. Egyértelmű, hogy 6 éves a szereplő? Nem lehet, hogy csak fogalmazási zavarok vagy gyermeteg környezet miatt tűnik annak, de valójában több? Nem akarok senkit megijeszteni, de 6-10 éves korig nagyon fiatal... Ő sem felnőtt még, az igaz, de egy tízéves és egy tizenhárom éves közt is rengeteg különbség van. Olvasói visszajelzések vannak? Senkinek nem tűnik ez furának? (Sok oldal van, ahol lehet "kritikát" írni, nézd meg, írt valaki?) A saját neve alatt publikálja az írásait, vagy máshogy találtad meg? Tudnál linket dobni? Vagy ha abból kiderül a neve, a történeted ki tudnád másolni, és beszúrni valahogy?


Tényleg nem akarok itt vészmadárkodni, eddig mindenki szépet és jót írt, de ha 6 éves szereplőket valóban felnőttekkel hoz össze, ott már valami nem stimmel. Lehet, hogy csak az írói szabadság, én is írtam már olyan dolgot, ami egyeseket megbotránkoztatna, szóval semmiféleképpen ne ijedj meg. Szerintem először ne is szólj a lányodnak, inkább beszélj valakivel, ha úgy találod, hogy a gyanúd megalapozott. Könnyen lehet, hogy semmi komoly...



Majd írd meg, hogy mit döntöttél légyszi.

2011. jan. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Már írtam egyszer, akkor még rendben volt a dolog, hiszen egy 13 éves fantáziájában eltűnik a kor különbség, ha a sztárokról van szó. Az viszont aggaszó, hogy, hogy a kor különbséget látja és ábrázolja, s így már nincs is annyira rendben a dolog. Elgondolkodtató, hogy egy 13 éves leány, miért ábrázol 6, 8, 10 éves kislányokat felnőtt férfiakkal, szerelmes szituációban. Még ha egy csóknál nincs is több. Bizony én is azt mondom, hogy egy tizenhárom éves tisztában van egy 6 éves testi adottságával és tudja, hogy egy felnőttel nem való csókolózni. Valóban állhat a háttérben egy korábbi molesztálás, de én akár a jelenlegi ismerősei között is szétnéznék kicsit, hiszen még a lányod is gyerek.
2011. jan. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!