Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A lányom...

Mit csináljak? A lányom felnőtt-gyerek szerelem témájú történeteket ír. Csináljak egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

A lányom nemrég töltötte be a 13-at,de már régóta van egy weboldala.G portalos,a címét tudom,de nem néztem olyan sokat rajta. Most megnéztem unalmamban,és csak ilyen témájú történeteket ír,leginkább animékből,de vannak azért filmekből is.Örülök hogy kifejezi magát,és ügyesen is ír,de ezek...?

Csak a szerelem részéig mg a csókig ír,ezt leköthetem.Mit csináljak?Miért érdekelheti ez a téma?CSináljak gyáltalán valamit?


2010. szept. 26. 10:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez teljesen normális, én is írtam fiatalon ilyesmit, sőt én leszbi történeteket is, volt benne szex meg minden:D pedig én nem vagyok leszbi, csak érdekelt a téma mert új volt nekem meg minden. de aztán abbahagytam.

most ismerek jópár tizenévest, legtöbbjük ír animés történeket, nincs ezzel semmi gond. meg úgy sem tudsz mit tenni. ha megtiltod is írni fog, legfeljebb egy cetlire amit jól eldug majd előled.

2010. szept. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen én is írtam ilyesmi történeteket, hogy a fiú leteperte a lányt, meg csók, de ennél több nem.Nekem akkoriban a szerelem, mindig csókkal végződött, többre nem is mertem gondolni, mert akkoriban még egyáltalán nem vonzott a sex..talán féltem is tőle..szóval ez a rész nem kellett a történeteimbe.Szerintem ezzel nincsen semmi gond:-)

26 N

2010. szept. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

leírnád a weboldalának a címét? (: érdekelne, hogy mikről írnak az ő korabeli gyerekek, mert azzal amit írtál nagy területet hagytál és nem pontosan értem. :/

köszi. ^^

am szerintem nem kell tenned semmit, örülj, hogy csak leirja, és nem csinálja! addig jó!

2010. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Sztem ez teljesen átlagos/"normális" ilyen korban. Már akkor is, ha csak azt nézzük, hogy hány tinilány van belezúgva külföldi sztárokba, akik 10+ évvel idősebbek náluk... nálunk is, az osztályban hányan voltak, akik bele voltak zúgva Brad Pittbe, Figóba, Ashton Kutcherbe, jóképű 30+ tornatanárba... amíg hasonló korúak a szereplők, addig ez teljesen normális... kezd kíváncsi lenni a szerelemre, ennyi...


21/l

2010. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
A karakterek/szereplők elég fiatalok,ezért voltam kicsit ideges. 6-12 év körül vannak.
2011. jan. 17. 20:43
 26/33 anonim ***** válasza:

Azért fiatalok a szereplők, mert így jobban át tudja érezni esetleg saját magát beleírja a történetbe és ez nem baj. Mondanom sem kell, hogy én is írtam ilyen történeteket. Rendkívül jó levezető tevékenység. Semmit nem kell tenni, tiltani meg pláne, ha szex is lesz benne, na és? Érdekli, serdül. Én is írtam olyan témájú dolgokat, mégsem feküdtem le mindenkivel aki szembe jött. Sőt, ciki vagy sem 21 évesen veszítettem el a szüzességem, és nem azért mert ronda vagyok, hanem mert akárkinek nem adtam. :D

Persze nagyon jó ha odafigyelsz a lányodra. Jó ha tudod hol tart épp :D

2011. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nem akarom Önt ijesztgetni, de ha a lánya 6-12 éves gyermekek + felnőtt férfiak kapcsolatáról ír, és önmmagát testesíti meg a gyermekszereplőkben, előfordulhat, hogy ebben az életkorában (6-12 évesen) molesztálta valaki?
2011. jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nem kell a legrosszabbra gondolni. Utána kell járni, de én is elég fiatalon vonzódtam mindenféle színészekhez meg énekesekhez. Igen 11-12-13 évesen is. Azok pedig 30-as meglett férfiak voltak többnyire.
2011. jan. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem jelent ám semmit, tényleg :P Mi 15 évesen írogattunk hasonló dolgokat az osztálytársaimmal, de egyáltalán nem jutott volna eszünkbe a valóságban is hasonlókat csinálni, teljesen külön tudtuk választani a kettőt.

Más: szeretek Simsezni (az a játék amiben embereket lehet irányítani), és abban imádok nagy családokat csinálni. Úgy, hogy közben a feleség fűvel-fával megcsalja a férjét és kb. minden gyereknek más az apja :D Közben a valóságban meg teljesen hűséges típus vagyok. Hogy miért csinálom ezt? Fogalmam sincs :D

Szóval az, hogy a gondolataiban ilyenek foglalkoztatják, abból még egyáltalán nem következik az, hogy a valóságban is hasonló ingerenciái lennének :P

2011. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

Annak csak örülj (bocsánat a letegezésért) amig nem találkozik össze a hentai, yaoi, yuri fanokkal. Én is benne voltam ebben az őrületben, már 13 évesen is. Most 20 vagyok és kezdek belőle kikecmeregni, de soha nem okozott nálam semmi lelki sérülést, nem kattantam be tőle. Ha szereti az animékat, nézess vele olyat ami nem csak a nagy szerelemről szól és angolul feliratozzák Jókat lehet találni és még az angolban is segit. (ha nem láttam többszázat akkor egyet sem)


Az hogy ilyen fanficceket ir, szerintem nem olyan nagy gond. Mivel ő még csak 13 éves, a képzelővilágát nem a jövőbe, hanem a múltba vetiti ki. Én is voltam igy jópár barátnőmmel együtt. Kicsikét tovább is mentek ezek a történetek egy csóknál egy idő után, de mára már nem irok ilyeneket. Azonban megnyugtató a tudat, hogy ilyet is tudok irni. Mindent ki kell próbálni egyszer.

Ha már nem tetszik amiket ir, akkor ne engedd neki. Beszélj a fejével egy kicsit ha kell. Én sem szerettem ha beleszóltak a dolgaimba.

2011. jan. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!