Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdésem elég kellemetlen.En...

A kérdésem elég kellemetlen.En elvaltam, az új kedvesemnek pedig meghalt a felesége. Jogos, hogy meg nemmutat be senkin ek?Titkol? A gyász miatt. Jogos,hogy bant, ha a múltról beszél, hogy feleségem, így fogalmaz?1 eve eggyütt vagyunk.

Figyelt kérdés

#szerelem #gyász #Titkolodzás
2022. okt. 21. 21:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
28%

#10

Sajnálom hogy te is ezen mész át! Pont feljebb írtam a kérdezőnek hogy az ilyen kapcsolat sajnos ilyen, örök másodiknak lenni..:/

Ha nem változik a helyzet szerintem is érdemes hagyni. De hogy még a párod meg is mondta hogy nem leszel olyan fontos soha.. bunkóság nagyon!

Biztos otthagytam volna, aztán ha próbálkozik is… de nem változna semmi megmondanám hogy akkor ennyi volt!


Sajnos ez tönkreteszi az embert.. az önbecsülésed.. ha azt érzed te sosem leszel olyan fontos.. sosem leszel az első.. :(

2022. okt. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
86%

" olyanokat mond, hogy sosem leszek olyan fontos, mint ő, "


Na, hallod, jó kis lábtörlőt csinálsz magadból! Mondjuk, ha neked így jó, és el tudod ezt fogadni...csak nehogy aztán jöjjön valaki, akibe beleszerelmesedik, aki lesz olyan fontos, mint a másik, te meg használt zsebkendőként odébb leszek hajítva! Legyen már tartásod, gyász ide vagy oda, ilyet ember nem mondhat egy másik embernek, akivel romantikus viszonyban van!

2022. okt. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
98%

Anya 20 éve halt meg, de apa néha még most is feleségként beszél róla, de mostohaanyám is "volt férjemként" az ő elhunyt férjéről.


Nincs ebben semmi, elvégre házastársak voltak.

2022. okt. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

Bár apa sohasem érezteti mostohaanyámmal, hogy második lenne - a nőt hagyjuk, ő kedves is lehetne, hát nem az.

Passzív-agresszív és OCD-s.

2022. okt. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

30 evre visszamenőleg ismerjük egymást.En akkor elhagytam, mert nemakartam a csaladjat tönkre tenni.Ő sokszor keresett, de en elhajtottam.Én pont valtam, neki meg súlyos beteg volt a felesége, amikor újra beszelgetni kezdtünk.

Így kezdődött minden.A gyerekeimnek bemutattam, beepült az en családomba.Viszont abszolut rendes, barmit megtesz ertünk, a problémamon kívűl.

2022. okt. 22. 08:28
 16/23 anonim ***** válasza:
72%
A szeretője voltál 30 éve, később pedig a haldokló feleségét csalta veled. Nyilván szégyell, de a családja se lesz soha kíváncsi rád. A felesége pedig ő, a gyerekei anyja, ezért nevezi így.
2022. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Csak beszélgetni kezdtünk, nem csalta velem.Eszembe se jutott akkor meg, hogy lesz köztünk barmi.
2022. okt. 22. 15:27
 18/23 A kérdező kommentje:

Másreszt soha nem én kezdeményeztem.Ő keresett engem többször, de en pont emiatt elhajtottam.

Azt mondja, a szerelme vagyok amióta ismer.

2022. okt. 22. 15:33
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Arra még mindig em válaszoltál, hogy mikor halt meg a felesége.
2022. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Múlt év tavaszán.
2022. okt. 22. 15:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!