Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdésem elég kellemetlen.En...

A kérdésem elég kellemetlen.En elvaltam, az új kedvesemnek pedig meghalt a felesége. Jogos, hogy meg nemmutat be senkin ek?Titkol? A gyász miatt. Jogos,hogy bant, ha a múltról beszél, hogy feleségem, így fogalmaz?1 eve eggyütt vagyunk.

Figyelt kérdés

#szerelem #gyász #Titkolodzás
2022. okt. 21. 21:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
79%

Hát ez elég gázos szitu

Valószinű csak egy szeretőként gondol rád..

Már mikor tudta hogy az asszony meghal felkeresett téged. Legyen egy pótlék. Elég szánalmas egy csávó!!

2022. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
83%

Én azt nem értem, akkor 30 évvel ezelőtt miért nem téged vett feleségül.

Elvett egy nőt, évtizedeket élt vele úgy, hogy közben mindig rád vágyott?

Hm, ebből kiváló romantikus regényt lehetne írni, de való életben nagy csacsiság.

De ettől függetlenül jogos, hogy másfél évvel a felesége halála után vállaljon fel téged.

Ha nem teszi meg záros időn belül, akkor gondolkodj el, valójában mi van a szép szavak mögött, hogy mindig te voltál a szerelme. Aki igazán szeret, az fel is vállal a családja előtt!

2022. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
82%

Fel kell tenni a nagy kérdést. Akarsz-e velem közös jövőt, avagy sem?

Mert ez a nagy kérdés.

Aztán hogy lesz-e 1000 fős ásó, kapa, nagyharang, hatalmas csinnadratta, vagy kéttanús esküvő, vagy bármi a kettő között, avagy sem, az már részletkérdés.

Mert az rég rossz, ha két embert CSAK a papír (a házassági szerződés) tart össze. Ott megette a fene, a penész meg a rosseb az egészet.

2022. okt. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!