Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalni lehet azt, ami...

Tapasztalni lehet azt, ami ebben a felmérésben van, hogy nagy családra vágynak a mai fiatalok? Te is így tervezel?

Figyelt kérdés
[link]
2022. nov. 15. 11:26
A kérdező szavazást indított:
Inkább igen
Inkább nem
115 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
80%
Ki az a hülye egyáltalán aki ebben a világban egyáltalán vállal egy gyereket is? Xd
2022. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
95%
Biztos hogy nem!!
2022. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
97%

"Apaakadémia és a Károli Gáspár Református Egyetem közös, Szülővé válunk elnevezésű kutatásából"


:DDDDD rettentő komolynak es tudományosnak hangzik

2022. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
76%

A kettő gyerek nem tudom, mióta számít nagycsaládnak, de a környezetemben lévő velem egykorú fiatalok 25-30 közöttiek valóban javarészt két gyereket akarnak, ritka az, aki nem akar egyáltalán, azok is főleg a nőknél nem túl sikeres srácok.


De 3-4 gyereket már nem igazán akarnak az anyagiak miatt.

2022. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
82%
4 gyerekes családban nőttem fel sz*r volt. Én kettőt terveztem, annyi is lesz, de ha most újra kellene kezdenem az életem a mai agyammal, még férjem se lenne, boldog szingliként élnék életem végéig.
2022. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
97%

Nem, nekem egyetlen gyerekem sincs és nem is lesz. Soha nem is akartam.

(38/N)


A legtöbb barátnőmnek van amúgy 1-2, de ennél több nem igen van sehol. És nem egy olyan barátnőm van, akinek hozzám hasonlóan nincs és nem is lesz gyereke.


Nagycsaládos velem egykorút vagy fiatalabbat csak olyat ismerek, ahol másodjára ikrek lettek, így lett három gyerek.

2022. nov. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
98%

Egyetlen embert sem ismerek aki nagycsaládot akarna.

1 vagy 2, és annyi.


Nem tudom, honnan szedtek 500 fiatalt aki ennyi gyereket akar, de valszeg az egyházi egyetem és fideszes minta amiből merítettek.

2022. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
93%
Na még arról nem beszélve, hogy más a vágy és más a végeredmény. Én biztos vagyok benne, hogy kevesebb gyerek születik még anyagi nehézségek miatt, mint amennyit amúgy szívesen bevállalnának az emberek.
2022. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván évtizedek óta azért fogy a népesség mert mindenki nagycsaládot akar :D


Idióta jobbos propaganda.

2022. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez is olyan, hogy anno az egyik huszonpáréves ismerősöm hangoztatta, hogy ő bizony 6(!) gyereket szeretne. Meggyőződése volt.

Aztán végül egy lett, és közölte, hogy elég is. :D

2022. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!